Career EXPO, 11.04, 18.04.2018, Wrocław-Poznań

Wiosenne edycje targów pracy Career EXPO już wkrótce

Career EXPO to jedyne targi pracy, które gromadzą pracodawców, zainteresowanych zatrudnieniem zarówno studentów i absolwentów, jak i doświadczonych specjalistów z różnych branż. Podczas targów 11 kwietnia we Wrocławiu i 18 kwietnia w Poznaniu będziemy mieli możliwość m.in. bezpośredniego porozmawiania z rekruterami niemal 150 firm z różnych branż, bezpłatnego spersonalizowania dokumentów aplikacyjnych, a także wzięcia udziału setkach darmowych szkoleń, które zbliżą nas do wymarzonej pracy.

Korzyści z rozmowy

W tej edycji Career EXPO czekać będzie na nas blisko dwa tysiące przedstawicieli firm z sektorów finansowego, customer service, IT, logistycznego, automotive, produkcyjnego i wielu innych. O możliwościach podjęcia zatrudnienia porozmawiamy m.in. z rekruterami firm takich jak AmRest, Nesperta, Credit Suisse, Futuro Finance, DXC Technology, Toyota czy Mahle. Warto zapoznać się z listą pracodawców na stronie organizatora www.careerexpo.pl i sprawdzić, do jakich działów poszukują obecnie pracowników – w ten sposób nie przegapimy żadnej interesującej oferty.

Szybkie Rekrutacje

Na liście firm, które zgłosiły chęć udziału w Szybkiej Rekrutacji we Wrocławiu jest już 16 firm. Przychodząc na targi pracy Career EXPO, możemy więc błyskawicznie zostać pracownikiem m.in. Allegro, Eurocash, BNY Mellon, Code Two czy Hicron. Żeby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną w niezobowiązującej atmosferze targów, wystarczy zarejestrować się przez stronę www.careerexpo.pl, zaznaczyć interesujące nas miasto, wypełnić CV i aplikować do wybranej firmy, a następnie czekać na akceptację lub odrzucenie naszej kandydatury przez rekrutera.

Darmowe szkolenia, prelekcje i konsultacje

Każdy zarejestrowany uczestnik Career EXPO otrzymuje możliwość wzięcia udziału w nieograniczonej liczbie darmowych szkoleń i prelekcji organizowanych w trakcie wydarzenia. Do wyboru w każdym mieście jest niemal 50 szkoleń o różnorodnej tematyce – począwszy od sposobów na skuteczną komunikację i prezentację, poprzez poszukiwanie w sobie naturalnego talentu, a nawet naukę emisji głosu – oraz 6 prelekcji, w których udział biorą doświadczeni rekruterzy i praktycy biznesu.

Szczególnie ciekawymi prelekcjami będą, z pewnością, te prowadzone we Wrocławiu przez Szymona Lacha i w Poznaniu przez Andrzeja Tucholskiego, podczas których będziemy mogli dodatkowo obserwować na żywo niezwykłą technikę graphic recording, czyli zapisu słów w formie rysunków.

Pomiędzy udziałem w kolejnym szkoleniu i prelekcji, warto również udać się do Strefy Rozwoju. W niej specjaliści z InfoPraca.pl będą prowadzić bezpłatne konsultacje dokumentów aplikacyjnych oraz wykonywać profesjonalne zdjęcia do CV.

Escape room i konkursy

W tej edycji na uczestników Career EXPO we Wrocławiu czeka Escape Room o tematyce rekrutacyjnej. Zagadki, z którymi będziemy musieli się w nim zmierzyć sprawią, że nie zaskoczy nas już żadna rozmowa rekrutacyjna. Organizatorzy oraz wystawcy przewidują również podczas każdego wydarzenia mnóstwo dodatkowych atrakcji i konkursów dla uczestników targów. W tym ten główny, w którym do wygrania będzie m.in. weekendowy wyjazd dla dwóch osób do Hotelu Kudowa i Hotelu Marena, czytniki Kindle i powerbanki.

Nie daj się nudnej pracy! Zarejestruj się na stronie https://careerexpo.pl/rejestracja/, pobierz darmowy bilet wstępu i skorzystaj z możliwości, jakie daje ci Career EXPO.

Targi pracy Career EXPO

11 kwietnia 2018

Wrocław, Hala Stulecia

18 kwietnia 2018

Poznań, Pawilon nr 15 MTP

godz. 10:00-18:00

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0