Wrocławskie i warszawskie firmy gonią za marzeniami podopiecznych Fundacji Everest

Trwają zapisy na Bieg Firmowy 2019 we Wrocławiu i w Warszawie.
Wrocławska edycja odbędzie się 18 maja na terenie Stadionu Olimpijskiego, a warszawska 8 czerwca na terenie Kampusu AWF.
Aby pomóc 8 podopiecznym Fundacji Everest w tym roku pobiegnie aż 13 000 pracowników z 700 firm. Ilość pakietów startowych topnieje z dnia na dzień!

Bieg Firmowy – charytatywna sztafeta dla firm

Bieg Firmowy to charytatywna pięcioosobowa sztafeta biegowa przeznaczona dla firm we Wrocławiu i w Warszawie. Każdy z uczestników ma do przebiegnięcia dystans 5 km. Ideą biegu jest działalność charytatywna, integrująca pracowników w ramach firm i branż, a także promowanie aktywności fizycznej. Jest to największe sportowe wydarzenie dla firm na Dolnym Śląsku i bardzo popularny event biegowy w Warszawie.

Przez 6 lat istnienia Biegu Firmowego wspólnie przekazaliśmy 553 592 PLN na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest!Widok tysięcy biegaczy stojących na starcie Biegu Firmowego co roku pokazuje, że bezinteresowna pomoc nadal istnieje. Ogromnie cieszy nas tak duża frekwencja oraz zainteresowanie ze strony firm. W tym roku po raz kolejny zwiększyliśmy ilość pakietów startowych, a wszystko po to aby zgromadzić więcej środków na rzecz podopiecznych Fundacji Everest – Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest

Wideorelacja z poprzedniej edycji we Wrocławiu i w Warszawie:

Atrakcje podczas Biegu Firmowego 2019

Bieg Firmowy to nie tylko sportowe wyzwanie ale przede wszystkim pomoc najbardziej potrzebującym, doskonała zabawa dla całych rodzin oraz integracja pracowników. Prócz samego biegu organizatorzy przygotowali m.in. atrakcyjne miasteczko biegowe, strefy integracyjne, strefy EXPO oraz Bieg Krasnala. Wszystkie działania nie byłyby możliwe bez pomocy sponsorów i partnerów biegu.

3M wspiera Bieg Firmowy od samego początku – startowaliśmy w pierwszej edycji, już po raz 5. jesteśmy Sponsorem Strategicznym Biegu we Wrocławiu a od zeszłego roku również Sponsorem Głównym w Warszawie. Z każdym rokiem pracownicy coraz liczniej zgłaszają udział w starcie, w tym roku ustanawiając nie tylko rekord firmy, ale także całego wydarzenia – na starcie Biegów stanie 450 reprezentantów 3M. Do uczestnictwa w sztafecie zaprosiliśmy również dzieci z domu dziecka z Jaszkotla oraz młodzież z domu dziecka w Grodzisku Mazowieckim, które na co dzień wspieramy. Słowem – uwielbiamy aktywnie pomagać! – mówi Ewa Jaxa-Jankowska, Specjalista ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu z 3M.

Jak zgłosić swoją drużynę do Biegu Firmowego? W celu zgłoszenia drużyny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.biegfirmowy.pl/rejestracja oraz uiścić opłatę startową w wysokości zależnej od wybranego pakietu startowego:

● Pakiet STANDARD – 79 PLN netto/os (395 PLN netto/drużyna)

● Pakiet PREMIUM – 109 PLN netto/os (545 PLN netto/drużyna)

Pakiety startowe rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Na ten moment zostało tylko niecałe 2 000 miejsc. Pakiety PREMIUM na Bieg Firmowy we Wrocławiu zostały już wyprzedane. Jeśli chcesz wziąć udział w Biegu Firmowym to zapisz swoją drużynę jak najszybciej i dorzućcie swoje kilometry do pomocy podopiecznym Fundacji Everest.

Sponsorami Biegu Firmowego są:

KRUK S.A. – Sponsor Główny we Wrocławiu

3M – Strategiczny Sponsor w Polsce i Sponsor Główny w Warszawie

AmRest, Collins Aerospace, Credit Suisse Poland, WABCO – Sponsorzy Strategiczni we Wrocławiu

Credit Suisse Poland, Multisport – Sponsorzy Strategiczni w Warszawie

Kaufland, LG Electronics, Pyszne.pl, QIAGEN – Sponsorzy Wspierający we Wrocławiu

Marsh & McLennan Companies, Volkswagen Krotoski-Cichy Warszawa – Sponsorzy Wspierający w Warszawie

Deviniti – Partner Technologiczny

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0