Konferencja Fun at Work Summit 2018, 5.04.2018, Warszawa

Czy w pracy jest miejsce i czas na zabawę? Jakie korzyści osiągają pracodawcy, którzy budują kulturę organizacyjną sprzyjającą pozytywnym relacjom i radości? Czy przekłada się to na ich wyniki finansowe? Tej tematyce poświęcona będzie pierwsza edycja konferencji „Fun at Work Summit”.

HRM Institute oraz AmRest zapraszają na konferencję Fun at Work Summit 2018 r., która odbędzie się 5 kwietnia 2018 r. w Warszawie i w całości będzie poświęcona tematyce radości/zabawy w miejscu pracy.

Prelegenci, którzy wystąpią na Konferencji to eksperci i praktycy w tworzeniu radosnych miejsc pracy, którzy opowiedzą, dlaczego pracodawcy powinni przyjrzeć się bliżej temu zagadnieniu, a także pokażą najnowsze trendy, narzędzia i najlepsze praktyki z Polski i ze świata. Po raz pierwszy zostaną przedstawione wyniki badania „Fun at Work 2018” przeprowadzonego w 2018 roku przez HRM Institute na zlecenie AmRest.

Key note speaker, Henrik Maersk (Fremgang Med, Norwegia) udowodni, że szczęśliwe firmy zarabiają więcej i pokaże jak to robią. Swoją wiedza ekspercką podzielą się również: Oksana Staniszewska (AmRest), Rahim Blak (click community), Anna Macnar (HRM Institute), Katarzyna Zadrożna (AmRest), Grzegorz Skiba (MyBenefit), Aleksandra Golus (Grupa Pracuj), Konrad Gładkowski (EY Consulting) oraz Kaja Gryciak (Employer Branding Institute).

Główna idea konferencji to podzielenie się ekspercką wiedzą i dobrymi praktykami, we wprowadzania funu w firmach. Katarzyna Zadrożna zapraszając na wydarzenie podkreśla:

– Warto już dzisiaj dowiedzieć się czy radość w pracy ma znaczenie. A jeśli tak, to w jaki sposób zapewnić radość pracownikom w firmie, szczególnie w Polsce, gdzie kulturowo nie mamy takich doświadczeń. – to główne korzyści, jakie wyniosą uczestnicy realizowanego przez nas wydarzenia. Wierzymy, że w specjalnie zaprojektowanym przez ekspertów programie każdy znajdzie coś dla siebie – coś, co z powodzeniem będzie mógł wdrożyć w realizowanych przez siebie projektach. (Katarzyna Zadrożna jest Culture & Communication Global Senior Manager w firmie AmRest).

Przyjdź na konferencję i przekonaj się, że szczęśliwe firmy zarabiają więcej!


Co? Konferencja Fun at Work Summit 2018

Gdzie? ul. Mysia 3, Warszawa

Kiedy? 5.04.2018

Organizatorzy: HRM Institute oraz AmRest

Partnerzy: MyBenefit, HealthDesk, DailyFruit

Patroni medialni: HRstandard.pl, Miesięcznik Benefit, Personel i zarządzanie, employerbranding.pl

Szczegółowe informacje i rejestracja: www.funatwork.pl

Kontakt: julia.bojanowska@hrminstitute.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0