Warszawski Bieg Firmowy, 16.06.2018, Warszawa

Warszawskie firmy pobiegną z pomocą!

5 lutego wystartowały zapisy na tegoroczny Bieg Firmowy! Będzie to już szósta edycja jednej z największych firmowych imprez sportowych organizowanych w Warszawie. W zeszłym roku w wydarzeniu uczestniczyło aż 2500 biegaczy ze stolicy Polski.

W sportowej rywalizacji udział wezmą pięcioosobowe zespoły złożone z pracowników firm z województwa mazowieckiego oraz sąsiednich województw.  Każdy z uczestników będzie miał do pokonania trasę liczącą blisko 5 kilometrów. Ponadto w tym roku zwiększono limit uczestników i na biegaczy czeka aż 3 500 pakietów startowych.

Co roku wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Kolejne miejsca znikają w ekspresowym tempie, a tysiące biegaczy wspólnie tworzy tę fantastyczną, charytatywną sztafetę. Dlatego kolejny już raz zdecydowaliśmy się na zwiększenie limitu uczestników. Bardzo cieszy nas tak wysoka frekwencja, dzięki której możemy zgromadzić jeszcze więcej środków na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest – podkreśla Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych – specjalnie z myślą o nich wystartuje Bieg Krasnala na dystansie 60 i 100 metrów. Uczestnicy oraz kibice będą mogli także skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych wspólnie ze Sponsorami i Partnerami Biegu Firmowego.

Sponsorami Biegu Firmowego w Warszawie są:

Credit Suisse – Sponsor Strategiczny

Dealer Audi Krotoski-Cichy – Sponsor Wspierający

TestArmy – Sponsor Wspierający

Żeby zgłosić swoją drużynę, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.biegfirmowy.pl oraz opłacić opłatę startową. Ceny wydarzenia kształtują się następująco:

Pakiet STANDARD 325 PLN/drużyna (65 PLN/os.) – cena do 5 marca. Po 5 marca 350 PLN/drużyna (70 PLN/os.)
Pakiet PREMIUM – z logo firmy – 495 PLN/drużyna (99 PLN/os.) – możliwość zakupu wyłącznie do 15 marca.
Ceny netto.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia www.biegfirmowy.pl oraz na profilach na Facebooku i Instagramie.

Zachęcamy również do obejrzenia oficjalnej videorelacji z zeszłorocznej edycji w Warszawie.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

   Skomentuj

   Dołącz do naszego newslettera!

   You have Successfully Subscribed!

   Share This
   HRstandard.pl
   Login/Register access is temporary disabled