Starbiter to aplikacja mobilna, stworzona w celu wsparcia pracodawców w procesie znajdowania personelu na krótkie zlecenia, trwające od 5 godzin do 5 dni. Aplikacja ułatwia kontakt firm lub organizacji pozarządowych z osobami poszukującymi pracy.

Firmy korzystają ze Starbiter w celu zarządzania pilnymi potrzebami rekrutacyjnymi lub zwiększonymi nakładami pracy w szczytach sezonu. Studenci oraz inne osoby dysponujące czasem wolnym mogą używać Starbiter w celu zdobycia dodatkowego dochodu i wzbogacenia doświadczenia zawodowego.

Płatna praca krótkoterminowa

Firmy publikują zlecenia płatne w Euro. Użytkownicy otrzymują powiadomienia dotyczące zleceń w ich okolicy, które mogą przejąć posługując się aplikacją. W momencie publikowania zlecenia firma może wybrać sposób płatności: na miejscu tudzież przez pośrednictwo Starbiter.

Wzbogacenie doświadczenia – wolontariat

Wprowadziliśmy w obrót wirtualną monetę Starbiter Bit, którą użytkownicy otrzymują za darmo przy weryfikacji ich konta po rejestracji.

Bitów nie można wymienić na inną walutę, można z nich korzystać w celu proszenia o wykonanie zleceń innych użytkowników Starbiter oraz nagradzanie ich pomocy. W celu skorzystania z bitów wystarczy opublikować zlecenie oraz jego szczegóły (miejsce, czas trwania, cena w bitach), a pierwszy zainteresowany użytkownik będzie miał szansę przejąć turę.

Organizacje pozarządowe mogą znaleźć wolontariuszy dla organizowanych wydarzeń i inicjatyw poprzez opublikowanie zwykłego zlecenia poprzez aplikację.

Anty-bitcoin

Bity są przeciwieństwem bitcoin z paru względów:

  • Mają wspierać wolontariat oraz inicjatywy społeczne, a nie rosnąć w wartości;
  • Są przyznawane za darmo wszystkim użytkownikom Starbiter, a nie kupowane;
  • Liczbę posiadanych bitów zwiększasz jedynie pomagając innym z Twojej okolicy. Pobierz aplikację i szybko znajdź pracowników lub ture do przejęcia w Twojej okolicy!

 


Artykuł sponsorowany

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0