HRcamp, 14.09.2016, Warszawa

Już po raz VIII zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdobywaniem HRowej wiedzy, dodatkowej inspiracji i nawiązywania kontaktów! 14.09.2016r spotkamy się ponownie po prawej stronie Wisły w kinie Praha, w Warszawie, na konferencji HRcamp! W zaciszu kinowej sali oraz niezwykłej atmosferze znajdziemy odpowiedzi na wiele pytań, które bez przerwy nurtują działy HR i nie tylko!

Poprzednia edycja, opatrzona dumnym tytułem Upgrade your HR: technologie, komunikacja, przyszłość HR, przyciągnęła wielu inspirujących prelegentów. Z roku na rok konferencja zyskuje coraz więcej sympatyków. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby VIII edycja staje się jeszcze lepsza! 14.09.2016 szykujcie się na całodzienną dawkę wiedzy, którą podzielimy na trzy bloki tematyczne: technologie, digital w HR i employer branding, każdy znajdzie coś dla siebie! Nowe formaty, nowe zagadnienia, i po części nowa era, bo na HRcamp przedstawimy Wam nowe technologie, których używają HRowcy z całego świata, w ekstremalnych przypadkach pokażemy Wam, jakich narzędzi praktycy HR NIE UŻYWAJĄ i ile na tym tracą! Zamiast obowiązkowego ostatnio na konferencjach panelu dyskusyjnego zadziwimy Was formą teleturnieju…, ale nie bójcie się, merytorycznie będzie na wysokim poziomie, a Karola Strasburgera również nie mamy w planach zapraszać, sucharów nie będzie!

Pod koniec tego aktywnego dnia zapraszamy na kolejną dawkę wiedzy – tym razem w innym wydaniu! Zapraszamy Was na czerwony dywan! 🙂 Około godziny 19:20 rozpoczniemy galę EBstars, gdzie wyłonimy najlepsze działania z zakresu budowania wizerunku pracodawcy na terenie Polski w okresie od marca 2015 do września 2016. Ścianka, flesze, inspiracja! Chcielibyśmy również zachęcić Cię do wzięcia udziału w plebiscycie, może to na ręce Twojej Firmy zostanie przekazana statuetka EBstars! Zapoznaj się z kategoriami i laureatami poprzedniej edycji: http://hrcamp.pl/ warto znaleźć się w gronie tych NAJ! My z marszu, trzymamy za Was kciuki! 🙂

Wieczorem przekujemy wiedzę w umiejętności, będzie to 5 grup warsztatowych po 30 osób. Po godzinie 18, chcemy pokazać Wam praktyczne wskazówki, które pomogą Wam w codziennych obowiązkach. Na warsztaty, inaczej niż w zeszłym roku trzeba będzie zapisywać się wcześniej, aby zarezerwować sobie miejsce (minimalna ilość zgłoszeń na jeden warsztat to 20 osób). Szczegóły już wkrótce!

Jak co roku spodziewamy się, co najmniej 400 osób, wśród których mamy nadzieję zobaczyć również Was! 🙂 Zarejestruj się już dziś, i zaklep miejsce na najciekawszej w tym roku konferencji w Polsce! Świetni prelegenci oraz magia kina Praha to wyznaczniki tego, że warto się tutaj znaleźć! Więcej o tegorocznej odsłonie i wszystkich fajerwerkach dowiecie się na stronie wydarzenia: www.HRcamp.pl, a już niebawem aktualizacja agendy. Cieszymy się, że wkrótce będziemy mogli się zobaczyć. Zapraszamy!

Strona najlepszej konferencji HR w Polsce: www.HRcamp.pl


Autor: Dawid Lenard, Employer Branding Institute, Content Manager / Redaktor HRstandard.pl

1 komentarz
  1. Reply
    Renata 20 września 2016 at 16:52

    gdzie można znaleźć prezentacje z tegorocznego eventu???

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0