Diversity Changemakers – Narzędzia, Metody, Inspiracje, 22 września, Kraków

Slow Management, Grassroots Initiatives, Diversity Audit, Career Turn, Forum Interkulturowe, superwizja zespołów, zmiana dzięki sztuce oraz wyjątkowi goście specjalni – prof. Rosemarie Garland – Thomson (Emory University in Atlanta) i artystka dr Agata Norek. Zainspiruj się podczas wyjątkowej konferencji poświęconej praktycznym rozwiązaniom w zarządzaniu różnorodnością w biznesie.

Już 22 września w Krakowie skupimy się na wpływie i zmianie, jaką wywołują działania podejmowane w obszarze różnorodności. Pokażemy wybrane dobre praktyki oraz dostarczymy wartościowych inspiracji. Po raz piąty spotkamy się w gronie ekspertów z największych korporacji, naukowców, przedstawicieli sfery publicznej i liderów społecznych, tworząc przestrzeń wymiany doświadczeń z wyjątkowymi ludźmi w wyjątkowej, nieformalnej atmosferze.

Gośćmi Specjalnymi konferencji będą:

• prof. Rosemarie Garland – Thomson (Emory University in Atlanta), autorytet w dziedzinie krytycznych studiów nad niepełnosprawnością, autorka wielu uznanych publikacji dotyczących różnorodności, integracji i inkluzji nie tylko osób z niepełnosprawnościami, ale i szerzej rozumianych grup defaworyzowanych.

• dr Agata Norek – artystka, prezeska Stowarzyszenia Shields Against Violence, laureatka I miejsca w konkursie Primus Inter Pares Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Kieruje Stowarzyszeniem, które zajmuje się zwalczaniem skutków przemocy, leczenia traum poprzez sztukę. Jest autorką wielokrotnie nagradzanego projektu artystycznego Tarcze Obronne.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji. Szczegóły: TUTAJ!

HRstandard jest patronem medialnym konferencji.

Konferencja jest finansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+, w ramach projektu TUNED UP!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0