Zarządzanie Różnorodnością & Talent Leadership, 14-15 wrzesień, Warszawa

W dobie globalnej konkurencji, szybkiego tempa wprowadzania nowych technologii i produktów oraz ciągłych przemian zachodzących na rynku pracy, gwarantem sukcesu każdej organizacji, są ludzie. Działy HR, działające w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, muszą wykazywać się coraz większą kreatywnością, w pozyskiwaniu i utrzymywaniu ludzi zdolnych i kompetentnych w swojej branży. Rozwiązaniem, które mogą, a nawet muszą zastosować działy personalne, jest idea zarządzania różnorodnością oraz talentami.

W organizacjach coraz częściej teamy pracowników różnią się nie tylko ze względu na płeć i wiek, ale także pochodzenie etniczne, kulturę i religię. Współcześni menagerowie stoją przed ogromnym wyzwaniem zapewnienia atmosfery sprzyjającej twórczej pracy przy równoczesnym poszanowaniu wszelkich odmienności i różnic między pracownikami. Tylko w takim środowisku pracy, każda osoba może w pełni realizować swój potencjał, a co za tym idzie, przyczynić się do sukcesu firmy.

Zarządzanie różnorodnością i talentami nie jest w Polsce tematem nowym, jednak wciąż niewystarczająco popularnym we wszystkich organizacjach. Dlatego też, wsłuchując się w Państwa potrzeby, zaprojektowaliśmy dwudniowe spotkanie, które da niepowtarzalną możliwość wymiany doświadczeń, poszerzania relacji biznesowych, umocnienia wizerunku firmy, a także pogłębienia swojej wiedzy bez presji czasu, procedur oraz obowiązków służbowych. Eksperci, reprezentujący czołowe firmy w naszym kraju takie jak: IKEA, LOTOS, UPS, mBank, DHL Express, Amrest, Danfoss, Bank BPS, Philip Morris Polska Distribution przedstawią stosowane przez nich narzędzia do identyfikacji i diagnozowania talentów spośród już zatrudnionych pracowników oraz na realizację ich celów rozwojowych i biznesowych.

Dodatkowym punktem programu, będzie możliwość wzięcia udziału w wieczornym spotkaniu przy lampce wina. Jestem przekonana, że pozwoli to nam na umocnienie kontaktów biznesowych
i kontynuację dyskusji w nieco mniej formalnej atmosferze:).

Zachęcam już dziś do zgłoszenia uczestnictwa. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń ! Znajdź swoją drogę do sukcesu z BMS Polska !

14-15 września 2016 r. Warszawa
Kontakt: joanna.kolodziejczyk@bmspolska.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0