[10.03.2016] Warsztaty: Talent Leadership, Warszawa

talent960x320

Każdy manager wie, że dobrze wykwalifikowany i lojalny pracownik jest na wagę złota. Budowanie lojalności pracowników jest coraz bardziej powszechne w firmach. Jednak rozwój pracownika często staje się celem nadrzędnym, nie tyle dla pracodawcy, co dla niego samego.
 
Zarządzanie talentami do niedawna kojarzyło się głównie ze szkoleniami dla najlepszych pracowników, które to miały podnosić ich umiejętności niezbędne do wykonywania swojej pracy. Obecnie coraz więcej firm dostrzega potrzebę rozwijania talentów swoich pracowników nie tylko w zakresie jego codziennych obowiązków. Finansowanie kursów związanych z zainteresowaniami staje się tym, co motywuje pracowników i przywiązuje ich do firmy, która nie tylko wymaga, ale również dba o rozwój pozazawodowy zatrudnionych osób.
 
Bez wątpienia wyzwaniem staje się stworzenie programów rozwojowych dla osób z bogatym doświadczeniem, ale również dla zróżnicowanych pod względem doświadczenia grup pracowników.
 
Jeżeli zajmują się Państwo zarządzaniem talentami w organizacji, zapraszamy do udziału w warsztacie Talent Leadership. Podczas spotkania przedstawimy przegląd niestandardowych programów rozwojowych – takich, które powalają rozwijać kompetencje menedżerów i specjalistów o dużym stażu, którzy wiele programów rozwojowych mają już za sobą.
 
Zaproszeni eksperci pokażą, jak z sukcesem rozwijać talenty. Udowodnimy, że w każdej firmie można budować programy rozwoju talentów.
Podczas spotkania podpowiemy:

 • jak rozwijać doświadczonych liderów,
 • jak znaleźć równowagę między działaniami online i offline,
 • jak wykorzystać rywalizację, by nie była sztucznym tworem, lecz efektywnym narzędziem,
 • jak CEM i doświadczenia klienta przekładają się na zaangażowanie pracowników i ich rozwój,
 • jak stworzyć zespół zaangażowanych ambasadorów własnej firmy,
 • czy jednym programem rozwojowym można zadbać o rozwój dwóch szczebli w organizacji.
   
  Zachęcamy do udziału w warsztacie Talent Leadership, który odbędzie się 10 marca 2016 w Warszawie – wspólnie odnajdziemy HR faktor w Państwa organizacji! Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.
   
   
   

 • Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

  Skomentuj

  Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

  Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

  Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

  Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

  Share This
  HRstandard.pl
  Login/Register access is temporary disabled
  Compare items
  • Total (0)
  Compare
  0