Ruszył pierwszy w Polsce Hack Room!

Hack Room to pierwszy w Polsce pokój pełen zagadek i łamigłówek dla śmiałków z informatycznym talentem. Do zabawy i udziału w niestandardowej akcji marketingowej zaprasza firma technologiczna DaftCode. Uczestnicy mają szanse wygrać zniżki i darmowe wejściówki.

Hack Room powstał na warszawskim Mokotowie. Jest to specjalny pokój zagadek dedykowany studentom i absolwentom wydziałów informatycznych, a także pasjonatom programowania oraz wszystkim chętnym podjąć się niełatwego wyzwania powstrzymania groźnego cyberprzestępcy. Codziennie przez trzy najbliższe miesiące trwania akcji, uczestnicy mogą wygrać darmowe bilety lub zniżki do Hack Roomu dla siebie i swoich przyjaciół. Wystarczy, że wejdą na stronę www.hackroom.io i jak najszybciej rozwiążą logicznomatematyczne zadanie.

Branża tech, w której działamy to bardzo dynamiczny obszar. Nasze projekty, często wymagają kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów. Chcieliśmy pokazać to potencjalnym pracownikom. Dlatego organizujemy akcję, która wychodzi poza utarte schematy, zmusza do myślenia i daje dużo frajdy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do dobrej zabawy w mieście w czasie wakacji powiedział Jędrzej Szcześniak, COO w DaftCode. Firma DaftCode od dawna stawia na nieszablonowe formy promocji i sposoby poszukiwania talentów. Tym razem dla najlepszych przygotowano mały bonus uczestnicy którzy wykażą się największymi zdolnościami i ukończą misję w pokoju przed upływem wyznaczonego czasu, zostaną zaproszeni do współpracy i automatycznie zakwalifikowani do II etapu rekrutacji.

Partnerem akcji jest warszawski pokój zagadek Enigma Room, który wraz z biorącym udział w akcji Hack Roomem mieści się przy ulicy Puławska 33/7. Patronat medialny nad wydarzeniem
objął Nowy Marketing oraz Radio Kampus.

Więcej na: hackroom.io oraz facebook.com/daftcode

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0