XVII Spotkanie Ekspertów HR w Krakowie

 

INVENTI Consulting zaprasza na XVII Spotkanie Ekspertów HR, które odbędzie się 17 maja 2016r. w Krakowskim Parku Technologicznym przy ul. Podole 60.
 
Już od 5 lat INVENTI Consulting organizuje spotkania profesjonalistów z działów personalnych, którego celem jest dyskusja i wymiana doświadczeń oparta na omawianych case-studies. W ciągu 16 edycji, które odbyły się w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku oraz Łodzi w spotkaniach uczestniczyło ponad 500 ekspertów z branży HR z takich firm jak m.in.: AON Hewitt, Capgemini, Electrolux, Ericpol Telecom, HP, IBM, ING Bank Śląski, Nokia Siemens Networks, Randstad, RR Donnelley S.A, Sabre Holdings, Shell i wiele innych
 
Każde spotkanie składa się z dwóch prelekcji, które prowadzone są przez osoby z działu HR. Prelekcje oparte są o doświadczenia firmy i najczęściej prezentowany jest niedawno zrealizowany projekt lub ciekawe rozwiązanie rozwojowe wdrożone w danej organizacji. Wysoki poziom dyskusji zapewniają prelegenci oraz uczestnicy- managerowie działów HR z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w branży.
 
XVII edycja Spotkania Ekspertów HR poświęcona będzie tematyce wspierania rozwoju trenerów wewnętrznych oraz istotności HR w branży IT. Gośćmi specjalnymi będą Karolina Manugiewicz z UBS, Kraków oraz Natalia Urbańska z Divante z Wrocławia. Wydarzenie będzie także szansą na zapoznanie się z wynikami raportu „Learning and Development Trends in the Polish IT/BPO/SSC Sector 2015”.
 
 
Źródło: INVENTI Consulting
 
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0