5 powodów, dla których warto być na Warszawskich Dniach Rekrutacji

znizka_960x320

18 i 19 lutego na Akademii Leona Koźmińskiego po raz piąty spotkamy się na Warszawskich Dniach Rekrutacji . Dlaczego warto tam być – powodów jest mnóstwo. Wymienimy dla Was 5 najważniejszych.
 
LUDZIE
 
Najważniejsze. W rekrutacji, jak w każdej innej branży najistotniejsze są kontakty. Na WDR-ach spotkasz najważniejsze osoby z polskiego świata HR. W realu, nie w necie.
 
WDROŻENIA
 
Najlepsza teoria jest tyle warta, na ile da się ją wykorzystać w praktyce. Na WDR-ach poznasz najlepsze wdrożenia Employer Brandingowe, narzędziowe i rekrutacyjne. Czysta praktyka.
 
INSPIRACJA
 
Wyniesiesz wiele pomysłów, z naświetlonych z wielu różnych perspektyw. Zamiast abstrakcyjnego pomysłu – wyjdziesz z konferencji z propozycją rozwiązania.
 
TRENDY
 
Poznasz wyniki badań, których nie znajdziesz w sieci. Eksperci pokażą wyniki i wnioski z najciekawszych badań związanych z pozyskiwaniem najbardziej wartościowych pracowników. W tym roku Podczas pierwszego dnia konferencji zaprezentujemy wyniki opracowanego przez nas raportu Przyszłość Narzędzi HR. Raport będzie analizą obecnej sytuacji oraz prognozą kierunku, komentowaną przez specjalistów z branży HR, w jakim rozwinie się rynek narzędzi HR w najbliższych latach.
 
Poświęć ok. 10 minut na wypełnienie ankiety i odbierz zniżkę na udział w Warszawskich Dniach Rekrutacji. Za udział w badaniu otrzymasz 30% zniżki na udział w Warszawskich Dniach Rekrutacji oraz jako pierwszy będziesz miał możliwość zapoznania się z wynikami unikalnego raportu. „Przyszłość Narzędzi HR”.
 

Wypełnij ankietę i obierz 30% zniżki na Warszawskie Dni Rekrutacji 2016!

 
BOHATEROWIE
 
Podczas Nocy Bohaterów HR poznasz HR-owców, którzy zasłużyli na wyróżnienia za 2014 rok. Kategorie to: CEO marzeń, Szef Roku HR, Odkrycie HR Roku, Największy sukces HR, Najlepszy Partner do HR. A może za rok to będziesz Ty?
 
 
 
Więc na co czekasz? Przecież wiesz doskonale, jak się zapisać… REJESTRUJ SIĘ!
 
 

1 komentarz
  1. Reply
    Aleksandra Niedzielska 23 stycznia 2015 at 22:11

    O, nie wiedziałam, że taki Targi będą w lutym – cenna informacja i zarazem wielka szkoda, że nie będzie mnie wtedy w Warszawie.
    W każdym razie – byłam raz na takiej imprezie i wrażenia i doświadczenia bezcenne – warto.

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Compare items
  • Total (0)
Compare
0