Wakacyjne spotkanie branży HR

latohr-2015_baner_960x320_hrstandard_v1
 

Inwenta już po raz piąty zaprasza na autorską Konferencję Lato HR, która odbędzie się 02 lipca 2015 r. w Warszawie. W tym roku program merytoryczny wydarzenia skoncentrowany będzie wokół budowania zaangażowania pracowników z różnych pokoleń – XYZ. Będziemy szukać dróg i rozwiązań, które mogą wesprzeć dialog międzypokoleniowy i ułatwić wspólną pracę.
 

Swój udział w konferencji potwierdzili przedstawiciele z organizacji m.in.: Coca–Cola HBC; Microsoft; SKF; Colian; Skanska CDE; Lewiatan; Akademia Leona Koźmińskiego, Aon Hewitt, HAY Group, ETS Global.
 

Zaplanowana jest również debata ekspercka, w której udział wezmą.: Jeremi Mordasewicz z Konfederacji Lewiatan, Jan Kolański – Prezes Zarządu Colian, Grzegorz Sobiecki – Prezes SFK. Konferencję poprowadzi Paweł Kaczmarczyk z Konfederacji Lewiatan, która jest Partnerem wydarzenia.
 

W tym roku wprowadzamy nowość, która nada spotkaniu interaktywny charakter (mini debaty oksfordzkie). W trakcie spotkania swoimi opiniami będą mogli podzielić się także uczestnicy wydarzenia. Wyniki przeprowadzonych mini sond na bieżąco komentować będą zaproszeni eksperci.
 

Wydarzenie skierowane jest do Dyrektorów HR, Senior HR Menedżerów oraz Business Partners, a także wszystkich osób związanych z branżą zarządzania zasobami ludzkimi. W każdej edycji staramy się prezentować nowe trendy, narzędzia i rozwiązania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Przykładamy wagę, aby każdy temat prelekcji zobrazowany został konkretnym studium przypadku. Współpracujemy z doświadczonymi i ciekawymi prelegentami. Planowany jest udział 50 uczestników. Współorganizatorem wydarzenia jest firma Zachorowska&Partners.
 
Nasza konferencja to nie teoria, to najlepsze praktyki stosowane przy realizacji projektów HR.
 
Dodatkowe informacje odnośnie wydarzenia znaleźć można pod adresem http://www.latohr.pl/
 
 
Dodatkowych udziela Katarzyna Gajda Menedżer Projektu Lato HR, katarzyna.gajda@inwenta.pl, 509 087 099.
 
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0