Gala Pasjonatów Providenta. Znamy laureatów drugiej edycji konkursu

zbioroweRedakcja HRstandard.pl została zaproszona na Gale Pasjonatów przez firmę Provident. Na miejscu zastaliśmy kilkadziesiąt osób, które łączy jedno – pasja. Urzekła nas wręcz rodzinna atmosfera, która towarzyszyła całemu spotkaniu. Gala była bardzo inspirująca i z pewnością jest to przykład dla innych firm jak można integrować zespół, oraz pomóc w rozwoju pasji pracowników.
 
 
 
 
Pasjonaci Providenta to konkurs adresowany do pracowników i doradców klienta, którzy nie tylko mają ciekawe hobby, ale także potrafią zarazić nim innych. Do drugiej edycji programu wpłynęły 34 zgłoszenia przedstawiające różnorodne pasje przede wszystkim artystyczne i sportowe.
 
Wybory w konkursie były dwuetapowe:
a. I etap: preselekcja wniosków przez Jury (złożone z przedstawicieli wszystkich firmowych departamentów, a także laureatów ubiegłorocznej edycji) i wybór 15 półfinalistów.
 
b. II etap: głosowanie SMS-we, każdy pracownik i doradca mógł oddać jeden głos na jednego wybranego Pasjonata. Oddano 810 głosów.
 
Wśród 15 półfinalistów znaleźli się: biegacze, także w ultramaratonach, ekstremalny rowerzysta, wędkarz-karpiarz, wizażystka i autorka niepowtarzalnych wyrobów z filcu, dwie osoby pasjonujące się fotografią, dwóch filmowców, autorka dekoracji ślubnych i nie tylko, piewca dolnośląskich legend, licencjonowana przewodniczka po Warszawie, firmowy Robin Hood (łucznictwo), żeglarz i pasjonatka wspinaczki skałkowej.
 
Walka była zacięta, sytuacja zmieniała się z dnia na dzień. Ostatecznie SMS-we głosy zadecydowały o wyborze
 
10 finalistów II edycji programu.
• Przemek Kreczmer – wędkowanie-karpiarstwo
• Ania Hliwa – dekoracje
• Marcin Kudlak – jazda na rowerze
• Paweł Jastrzębski – łucznictwo bloczkowe
• Krystian Różański – żeglarstwo
• Ryszard Kućko – filmowanie
• Bartek Wiśniewski – bieganie w ultramaratonach
• Michał Spociński – filmowanie/fotografia
• Marta Weremczuk-Kacprzak – dekoracje z filcu/wizaż
• Przemek Wrona – bieganie
 
Dla laureatów przewidziany jest grant finansowy na realizację pasji. Finaliści konkursu planują zachęcić do swojej pasji także innych współpracowników m.in. organizację klubu sportowego, regat, warsztatów fotograficznych i filmowych dla współpracowników, stworzenie klubu skupiającego miłośników wędkowania, pokazy sportowe i warsztaty artystyczne.
 
Nagrody na Gali wręczał prezes i członkowie zarządu. Całość uatrakcyjnił koncert muzyczny w wykonaniu laureatów ub. rocznej i tegorocznej edycji.
 
Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną Galę Pasjonatów.
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0