Dekada z Kongresem Kadry

kongresTrudną do przecenienia rolę w udostępnianiu wiedzy o nowych trendach, najlepszych praktykach oraz integracji środowiska menedżerów i specjalistów personalnych pełni od lat Kongres Kadry. Towarzyszy menedżerom i specjalistom personalnym od 2005 roku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kolejna edycja, która odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2014 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym, to XX Jubileuszowy Kongres & Expo. Jubileuszowa edycja będzie okazją do wielu podsumowań, ciekawych prelekcji, inspirujących spotkań i wspomnień minionych dziesięciu lat, podczas których kształtowała się polska branża HR. A to wszystko pod hasłem: Od aspiracji do realnych potrzeb.
 
Jak zapowiada organizator wydarzenia – Nowoczesna Firma – jesienna edycja będzie niezwykła. Wszystko dzięki zaproszonym prelegentom. Jak w każdej edycji, uczestnicy będą mogli wybierać spośród kilkudziesięciu studiów przypadku największych firm polskich i zagranicznych, paneli eksperckich, warsztatów czy sesji coachingowych.
 
Pierwszy dzień kongresu to Dzień Inspiracji. Wśród prelegentów znajdą się uznani przedstawiciele świata biznesu i nauki, tacy jak:
 
Annemie Ress – jedna z czołowych ekspertek HR w Europie, w latach 2004-2012 Global Head of People Innovation w eBay,
Józef Wancer – guru polskiej bankowości, prezes zarządu Banku BGŻ,
Rasmus Ankersen – autor bestsellerowych książek z zakresu motywacji i zarządzania talentami, mówca biznesowy, coach firm i sportowców z całego świata,
Rafał Brzoska – twórca, założyciel i współwłaściciel Grupy Integer.pl
Krzysztof Domarecki – prezes rady nadzorczej Grupy Selena,
prof. Monika Płatek – doktor habilitowany nauk prawnych, wykładowca UW,
prof. Marcus du Sautoy – profesor University of Oxford, czołowy brytyjski naukowiec promujący rolę matematyki w życiu codziennym i biznesie,
Maria R. Morris – Executive Vice President w Metlife Global Employee Benefits.
 
Drugi dzień kongresu to Dzień Dobrych Praktyk. Prezentacje poprowadzą przedstawiciele znanych firm, menedżerowie z międzynarodowym doświadczeniem. Wśród prelegentów znajda się m.in.:
 
Marzena Leszczyńska-Chmiel – HR Head C&E Europe w Novartis,
Piotr Langer – CEE HR Business Partner, Vice President, UniCredit Bank,
Robert Bębenek – Head of Global Performance Management w Heineken International,
Magdalena Jankowska – HR Country Manager, North-East Europe w Owens Illinois,
Tom Dewaele – VP HR Central and Eastern Europe w Unilever,
Gabriela Domagała – Area Talent Acquisition& Workforce Planning Leader Central&East Europe w 3M,
 
Trzeciego dnia kongresu organizator zaprasza na praktyczne warsztaty:
Pełną listę prelegentów można znaleźć na stronie www.kongreskadry.pl.
Z okazji jubileuszowej edycji kongresu organizatorzy przygotowali dla uczestników spotkania z wyjątkowymi gośćmi, które odbędą się w ramach prezentacji JUBILEUSZOWE EXTRA. Gośćmi kongresu będą między innymi Ewa Foley – nauczycielka pozytywności i autorka wielu książek, Robert Jasiński – ekspert w budowaniu osobistego przywództwa czy Simon Dziak-Czekan – inspirujący mówca, który podczas kongresu poprowadzi sesję „Mieć i być”. „Altruizm” – zapomniany hormon szczęścia!
 
Podczas jesiennej edycji odbędzie się także wystawa dostawców usług i narzędzi dla menedżerów personalnych EXPO KADRY, która daje szansę na nawiązanie efektywnych kontaktów biznesowych.
 
Mijająca dekada to czas kształtowania się polskiej branży HR-owej i kształtowania się roli menedżera personalnego w organizacji. Ta – podobnie jak Kongres Kadry – zmienia się i ewaluuje w zależności od potrzeb, które wyznacza biznes i ciągle zmieniająca się sytuacja ekonomiczna.
 
Niepewne środowisko, wyzwania demograficzne, zmieniające się priorytety biznesowe, to wyzwania, którym będzie musiała sprostać polska branża HR. W tych zmianach przez kolejne lata towarzyszyć jej będzie Kongres Kadry.
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0