Konkurs Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi

konkurs_zzlInstytut Pracy i Spraw Socjalnych po raz 15-ty zaprasza do Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jego celem jest identyfikacja skutecznych rozwiązań, upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzenie standardów w tej dziedzinie w przedsiębiorstwach działających w polskich warunkach.
 
 
 
 
 
 
 
 
Minister Pracy i Polityki Społecznej objął konkurs patronatem honorowym. Laureaci poprzednich edycji Konkursu stanowią doskonałe wzory do naśladowania dla pozostałych przedsiębiorstw. Wyróżnienie w Konkursie jest symbolem profesjonalizmu w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
 
Przystąpienie do Konkursu to okazja do podsumowania całokształtu obszaru Human Resources w przedsiębiorstwie oraz potwierdzenia wysokiego stopnia zaawansowania stosowanych rozwiązań. Wizyta audytora pozwoli na konfrontację działań firmy z doświadczeniami ekspertów. Podsumowaniem audytu będzie informacja zwrotna odnosząca się do podstawowych obszarów zarządzania zasobami ludzkimi w firmie. Uczestnik otrzyma także informację o swej pozycji na tle laureatów oraz wszystkich uczestników bieżącej edycji. Benchmarking będzie w następujących blokach tematycznych: organizacja zarządzania zasobami ludzkimi, strategia i procedury, zatrudnianie i zwalnianie, ocena pracy, wynagradzanie, rozwój kapitału ludzkiego, społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa, efekty zarządzania zasobami ludzkimi.
 
Wyniki Konkursu będą publikowane w najważniejszych mediach HR w Polsce.
 
Szczegółowe informacje na stronie internetowej http://konkurslzzl.ipiss.com.pl/
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0