Pracownik w równowadze – Cykl konferencji The BSS Tour zawita do Trójmiasta

Coraz większą wagę przywiązujemy do zachowania zdrowej proporcji pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Wpływa to nie tylko na pracodawców, ale także miasta pragnące przyciągnąć i zatrzymać u siebie wykwalifikowane kadry. Trójmiasto na tle innych polskich aglomeracji wyróżnia dbałość o jakość życia mieszkańców, która stała się jednym z najważniejszych czynników relokacji pracowników. Z tego względu to właśnie tutaj 8 czerwca odbędzie się forum na temat idei tzw. „Work-Life Balance”.

Coraz częściej mówi się o zjawisku „rynku pracownika”. Firmy konkurujące o wykwalifikowane kadry starają się sprostać oczekiwaniom kandydatów, a te nie ograniczają się już tylko do kwestii finansowych. Na temat roli zdrowej równowagi pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym dyskutować będą w Gdańsku przedstawiciele sektora nowoczesnych usług dla biznesu, instytucji otoczenia biznesu oraz urzędów miast, specjalnych stref ekonomicznych i Agencji Rozwoju Regionalnego.

Wydarzenie podzielone zostało na cztery bloki tematyczne, z których trzy to panele dyskusyjne, a czwarty stanowi wystąpienie gościa specjalnego. Podczas panelu „Biznes dla człowieka czy człowiek dla biznesu” podjęta zostanie próba odpowiedzi między innymi na pytania w jaki sposób miasto przyczynia się do utrzymania zrównoważonego życia mieszkańców, jak wpływa na to jego lokalizacja oraz czy mamy szansę dorównać Skandynawom – uznawanym za „mistrzów idei Work-Life Balance”? Podczas drugiego panelu omówiona zostanie kwestia firmowej odpowiedzialności za równowagę w życiu pracowników. Podczas konferencji pojawi się także tematyka środowiska pracy, czyli w jaki sposób stworzyć biuro, w którym pracownik poczuje się jak w domu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Halina Piasecka, ekspert w dziedzinie szczęścia w pracy, która opowie o tym jak motywować i utrzymać najlepszych pracowników oraz co zrobić, by postawić na efektywność zespołów.

Partnerami wydarzenia są między innymi IAOP – największe na świecie stowarzyszenie sektora outsourcingu, Niemieckie Stowarzyszenie Outsourcingu Outsourcing Verband oraz Skandynawsko- Polska Izba Gospodarcza (SPCC).

Konferencja The BSS Tour odbędzie się 8 czerwca 2017 roku w hotelu Almond Business&SPA**** przy ulicy Toruńskiej 12. Rejestracja gości rozpocznie się o godzinie 10.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – jedyny warunek uczestnictwa to wypełnienie formularza znajdującego się pod linkiem:

http://www.bsstour.com/trojmiasto/rejestracja

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0