Talent Bridge: Naszym celem jest stać się globalnym dostawcą rozwiązań dla działów HR

aswdf

Jak to jest zostać zwycięzcą pierwszej edycji konkursu BohaterowieHR? Rozmawiamy z Piotrem Marciniakiem, Dyrektorem Zarządzającym Talent Bridge, firmy która otrzymała statuetkę w kategorii Najlepszy Partner dla HR.

 

 

 

 


 
 
 

HRS: Dlaczego zdecydowali się Państwo na wystartowanie w konkursie BohaterowieHR?
 
Piotr Marciniak: Chcieliśmy pokazać, że na konkurencyjnym rynku z systemami do rekrutacji nadal może powstać rozwiązanie, które się wyróżni i może dostarczyć lepszej jakości usługę. Konkurs BohaterowieHR jest prestiżowym wydarzeniem i wygrana udowodniłaby, że idziemy w dobrym kierunku.
 
 
Co dla Państwa oznacza wygrana w kategorii Najlepszy Partner dla HR?
 
Ogromną motywację do dalszego działania i potwierdzenie, że ciężka praca całego zespołu może przynieść zamierzone efekty. To dla nich jest ta nagroda. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, naszym celem jest stać się globalnym dostawcą rozwiązań dla działów HR.
 
 
Czym wyróżnia się Państwa firma jako Partner dla HR?
 
Przede wszystkim elastycznością w działaniu. Dzięki naszemu modelowi biznesowemu możemy w szybki sposób dostosować system do potrzeb danego klienta. Drugim czynnikiem jest innowacyjność. Wdrażamy rozwiązania, których nie ma obecnie na polskim rynku. Przykładem jest gra rekrutacyjna, moduł tworzenia i zamieszczania nagrania video przez rekrutera w ogłoszeniu czy narzędzie do tworzenia wymaganych kompetencji na dane stanowisko i automatyczna funkcja dopasowania testów, aby zmierzyć daną kompetencję kandydata.
 
 
Jakie Talent  Bridge ma plany na przyszłość?
 
Aktywnie promować i rozwijać biznes. Mogę zdradzić, że pracujemy nad bardzo ciekawym rozwiązaniem pozyskiwania kandydatów w social media, szczegóły wkrótce 🙂
 
 
Jak widzą Państwo przyszłość branży HR? W jakim kierunku będzie się rozwijała? (w nawiązaniu do Panelu dyskusyjnego „I co z tym HR?”)
 
Branża HR jest bardzo ciekawa, ponieważ jest ściśle powiązana z czynnikami demograficznymi. Działy HR pełnią bardzo ważną funkcję w każdej firmie. Ich zadania jednak nigdy nie są łatwe, ponieważ muszą bardzo szybko dostosowywać swoje działania do zmieniającego się otoczenia, a przede wszystkim do potencjalnych kandydatów. Uważam, że działy HR będą odgrywać coraz większą rolę w strukturach organizacyjnych, a zadaniem firmy Talent Bridge jest pomoc w osiągnięciu tego celu.
 

Dziękujemy za rozmowę.
 
 
 

22609f2

 
 
 
Piotr Marciniak, Dyrektor Zarządzający Talent Bridge
 
 
 
 
 
 
 

Logo Talent Bridge2

 
 
 

Image courtesy of 89studio/FreeDigitalPhotos.net

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0