Ruszyły zapisy! 13-14.02.2014 Warszawskie Dni Rekrutacji

wdrJuż 13-14 lutego 2014 w Warszawie odbędzie się III edycja Warszawskich Dni Rekrutacji. To największa konferencja w Polsce poświęcona budowaniu strategii, rekrutacji, zarządzaniu talentami i employer brandingowi. Organizatorem konferencji jest Employer Branding Institute.

 

 

 

 

 

 


Serdecznie zapraszamy  praktyków HR oraz osoby zainteresowane tą branżą w Polsce na Warszawskie Dni Rekrutacji 2014. Uczestnicy odbędą niezwykle inspirująca podróż do świata innowacji i nowych technologii. Podczas wydarzenia skupimy się także na najnowszych rozwiązaniach, ideach i wspólnie z ekspertami postaramy się wskazać kierunek rozwoju HR na 2014 rok.

 

Praca na realnych case study, aktualnie realizowane wdrożenia, wystąpienia w ścieżkach tematycznych, czas na spotkania networkingowe oraz debaty będą wyróżnikiem wydarzenia.

 

Pierwszego dnia konferencji porozmawiamy o trendach, najnowszych rozwiązaniach, wdrożeniach, narzędziach i case studies. Drugiego dnia uczestnicy wezmą udział w specjalistycznych warsztatach dedykowanych praktykom. Warsztaty oferowane będą w formule płatnej

 

 

Badanie – DiagnozaHR

 

Pierwsze takie badanie w Polsce. Jako pierwsi zbierzemy opinie na temat HR i zadamy pytania:
Jaki jest wizerunek HR w oczach biznesu? Jaka przyszłość czeka działy personalne?
I co z tym HR?
•    Zapytamy pracowników, dyrektorów działów, które na co dzień pracują z HR – jak oceniają ich pracę.
•    Zapytamy mieszkańców Warszawy – co wiedzą i myślą na temat HR.
•    Zapytamy ekspertów – co dalej z HR?

 

Wyniki badań i sondaży przedstawimy podczas wyjątkowego panelu dyskusyjnego, w którym udział wezmą znani eksperci, dyrektorzy HR i członkowie Zarządów znanych firm.

 

 

Konkurs BohaterowieHR – Po raz pierwszy w Polsce!

 

Przyjrzymy się dokładnie i nagrodzimy działy HR, a także pracujących w nich specjalistów, menedżerów, dyrektorów oraz firmy świadczące usługi na rzecz HR za ich wkład w rozwój HR w Polsce.

 

To konkurs, w którym chcemy nagradzać najlepsze praktyki, wyjątkowy wkład, innowacyjnie zaprojektowane i doskonale wdrożone strategie HR, w różnych obszarach.

 

 

 
Zapraszamy na pokład w dniach – 13 – 14 lutego 2014

 

Jak co roku spotykamy się w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, która od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach zarówno polskich jak i międzynarodowych, m.in.: 25 miejsce na świecie w rankingu najlepszych programów magisterskich z zarządzania i 19 miejsce na świecie w rankingu najlepszych programów mgr z finansów w prestiżowym rankingu dziennika „Financial Times”.

 

Organizatorem konferencji jest Employer Branding Institute, zaś Patronem wydarzenia, tak jak w zeszłym roku została Akademia Leona Koźmińskiego – jedna z 53 uczelni na świecie, które posiadają trzy najbardziej prestiżowe akredytacje (tzw. Triple Crown): AACSB, AMBA i EQUIS.

 

Warszawskie Dni Rekrutacji to miejsce, w którym wszyscy praktycy HR, bez względu na poziom stanowiska i obszar działań, znajdą coś dla siebie. To spotkania z ekspertami, wystąpienia zagranicznych prelegentów, rozwiązania praktyków, debaty, dyskusje o dostępnych na rynku narzędziach. To przede wszystkim miejsce spotkań i wymiany doświadczeń całej branży HR.

 

 

 

Zapraszamy do zapisów – kliknij aby się zapisać!

 

Kliknij i zobacz stronę konferencji Warszawskie Dni Rekrutacji.
Employer Branding Institute jest wiodącą w Polsce firmą działającą w obszarze strategicznego wsparcia organizacji w budowaniu marki pracodawcy.
Stanowimy grupę doświadczonych konsultantów i trenerów, których wiedza, pasja i zaangażowanie pomaga osiągnąć sukces na rynku pracodawców.
Nasza siła to unikalne połączenie wielu lat doświadczeń w HR, marketingu i komunikacji.

 

 Misją EBI jest:
– doradztwo w zakresie strategicznego budowania marki pracodawcy;
– przygotowanie i wdrażanie angażujących kampanii;
– kształcenie najwyższej klasy specjalistów EB na rynku;
– działalność badawcza w zakresie marek i efektywności działań EB;
– budowanie społeczności specjalistów opartej o wymianę doświadczeń.
Patroni medialni wydarzenia:Sedlak & Sedlak, SAZ, Personel i Zarządzanie, Marketer+, portal Nowoczesna Firma, QBusiness.pl

 

wdr_2014_logo

 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0