Zarządzanie kompetencjami

aaaZapraszamy dyrektorów i menedżerów HR do wzięcia udziału w piątej już edycji HR lunch meetingów. Goście specjalni spotkań – dyrektorzy personalni koncernu Philips w Polsce – podzielą się nowatorskimi i sprawdzonymi rozwiązaniami w obszarze Human Resource Management, które stawiają Philips wśród najlepszych firm na świecie. Po raz pierwszy Philips podzieli się swoimi sekretami z dyrektorami i menedżerami personalnymi firm w Polsce!

 

Temat HR lunch meetingu, który odbędzie się w Gdańsku 19 września 2013 r. to zarządzanie kompetencjami. Spotkanie poprowadzi Monika Lewandowska, HR Manager Philips Lighting Poland Oddział w Kętrzynie.

Zarządzanie kompetencjami to temat zawsze modny, niezbędny, aby organizacje się rozwijały. Czy ten temat jest to jeszcze terra incognita? Tak! Szczególnie, gdy w zakładzie pracujemy według filozofii lean. A systemem zarządzania kompetencjami chcemy objąć pracowników produkcji i działu dystrybucji. Jak połączyć standaryzację pracy z oceną kompetencji? Jak planować rozwój ponad 300 pracowników Philips i pracowników tymczasowych? Jak zaangażować do tego firmy zewnętrzne?

Zapraszamy do rozmowy o dobrych i lepszych rozwiązaniach, które mogą ułatwić zarządzanie w ramach funkcji HR. W programie między innymi prezentacja „Zarządzanie kompetencjami” i dyskusja moderowana.

Zgłoszenia dyrektorów i menedżerów HR przyjmowane są za pośrednictwem www.hrlunchmeeting.pl.

Tegoroczny cykl HR lunch meetingów „Innowacyjny HR. Philips dzieli się nowatorskimi i sprawdzonymi rozwiązaniami w HRM” organizujemy wspólnie z firmą Philips w Polsce i redakcją miesięcznika „Personel i Zarządzanie”.

Pozostałe terminy i miejsca spotkań:
Wrocław, 26 września 2013 r.: „Etyka w biznesie”,
Łódź, 17 października 2013 r.: „Agencja pracy tymczasowej – usługodawca czy partner?”.

Patroni medialni: Benefit, praca.pl, pracuj.pl, HRstandard.
Partnerem społecznym jest Fundacja Świętego Mikołaja.
Organizatorzy HR lunch meetingów: redakcja miesięcznika „Personel i Zarządzanie”, Kontekst HR International Group i Philips w Polsce.

 

logo

 

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0