file8391240614698Zapraszamy dyrektorów i menedżerów HR do wzięcia udziału w piątej już edycji HR lunch meetingów. Goście specjalni spotkań – dyrektorzy personalni koncernu Philips w Polsce – podzielą się nowatorskimi i sprawdzonymi rozwiązaniami w obszarze Human Resource Management, które stawiają Philips wśród najlepszych firm na świecie. Po raz pierwszy Philips podzieli się swoimi sekretami z dyrektorami i menedżerami personalnymi firm w Polsce!

 

Tematem HR lunch meetingu, który odbędzie się we Wrocławiu 26 września 2013 r. będzie etyka w biznesie. Spotkanie poprowadzi Aurelia Kostecka, HR Manager Philips Lighting Poland Oddział w Bielsku-Białej. „Prowadzenie działalności zgodnie z zasadami etyki biznesowej we wszystkich jej aspektach od zawsze stanowiło kluczowy element funkcjonowania firmy Philips. Dzięki ciągłemu budowaniu oraz rozwijaniu kultury etycznej pracujemy w oparciu na najwyższych standardach uczciwego postępowania, zgodne z obowiązującym prawem. Dbamy o to, aby wszyscy nasi pracownicy kierowali się etyką w działalności biznesowej zgodnie z przyjętymi przez firmę dyrektywami, a w przypadku dostrzeżenia nieprawidłowości – potrafili odpowiednio reagować. Nasze zaangażowanie w rozwijanie kultury etycznej sprawia, że nieustannie dzielimy się wiedzą nie tylko między sobą, ale również między oddziałami firmy Philips – niezależnie od szerokości geograficznej”.

 

Zapraszamy na HR lunch meeting we Wrocławiu, aby poznać praktyczne case study dotyczące wdrażania etyki w biznesie. Zapraszamy do rozmowy o dobrych i lepszych rozwiązaniach, które mogą ułatwić zarządzanie w ramach funkcji HR. W programie między innymi prezentacja „Etyka w biznesie” i dyskusja moderowana.

Zgłoszenia dyrektorów i menedżerów HR przyjmowane są za pośrednictwem www.hrlunchmeeting.pl.

Tegoroczny cykl HR lunch meetingów „Innowacyjny HR. Philips dzieli się nowatorskimi i sprawdzonymi rozwiązaniami w HRM” organizujemy wspólnie z firmą Philips w Polsce i redakcją miesięcznika „Personel i Zarządzanie”.

Ostatnie spotkanie z cyklu odbędzie się w Łodzi, 17 października 2013 r. pod hasłem: „Agencja pracy tymczasowej – usługodawca czy partner?”.

 

Patroni medialni: Benefit, praca.pl, pracuj.pl, HRstandard.
Partnerem społecznym jest Fundacja Świętego Mikołaja.
Organizatorzy HR lunch meetingów: redakcja miesięcznika „Personel i Zarządzanie”, Kontekst HR International Group i Philips w Polsce.

logo

 

 

1 komentarz
  1. […] to także etyki biznesu – pewne sytuacje mogą nie podlegać sankcjom z punktu widzenia prawa, ale jednocześnie mogą […]

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0