chessJuż po raz szósty mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w Rozwiązaniach HR – najbardziej innowacyjnej, a zarazem praktycznej konferencji HR na polskim rynku.  Rozwiązania HR, to wiedza, praktyka i inspiracje zamknięte w kilku ścieżkach tematycznych. Jak co roku zapraszamy całe działy HR: dyrektorów, menedżerów i specjalistów oraz ekspertów merytorycznych zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Podczas rozwiązań HR będą Państwo mogli wziąć udział w dynamicznych prezentacja pecha-kucha, insprujacych HR Talksach oraz tradycyjnych prezentacjach poświęconych najciekawszym HRrowym casom. Konferencje rozpocznie wystąpienie znanej już, z poprzedniej edycji Kingi Padzik, która w 20 minut opowie raz jeszcze, ale zupełnie na nowo o efektywności, możliwościach i zaangażowaniu. Przekonamy się co wspólnego ma Pierwsze i Drugie prawo Einsteina z zarządzaniem ludźmi.

 

Podczas sesji plenarnej Uczestnicy konferencji będą mogli zabrać głos podczas debaty dotyczącej zarządzania wiedzą w XXI w. W debacie przewidujemy udział gości zagranicznych, takich jak: Bruno Rouffaer i Judy Goldberg. W samych ścieżkach, jak zwykle pojawią się ciekawe, inspirujące i innowacyjne tematy, np.: „Rzecz o nieowijaniu w bawełnę, czyli docieraniu do potencjału w OdWażnym stylu.”, „Rozwiń skrzydła – czego możemy się nauczyć od ptaków?”, „Wypalenie zawodowe i depresja – jak i kto powinien z nimi walczyć” i wiele innych niepowtarzalnych tematów, które znajdziecie Państwo w programie jesiennych Rozwiązań 2013 r.

 

Wszyscy uczestnicy Konferencji Rozwiązania HR będą mogli wziąć udział w TURNIEJU GRY StategIZE, której celem jest przybliżenie uczestnikom optymalnego rytmu planowania i wdrożenia strategii w organizacji poprzez odwzorowanie procesu planowania strategicznego. Podczas przerw konferencyjnych, autorzy i konsultanci od lat współpracujący z Wolters Kluwer Polska będą odpowiadać na Państwa indywidualne pytania i pomagać rozwiązywać problemy dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

 

Rozwiązania HR mają przede wszystkim pomóc praktykom HR w mierzeniu się z codziennymi problemami pracy HRowaca, ale także uczyć, inspirować i pokazywać nowe oblicza innowacji. VI edycja Konferencji Rozwiązania HR odbędzie się 1 października 2013 r., w Hotelu Inter Continental Warszawa‎

 

Więcej informacji o konferencji: http://konferencja.abc.com.pl/rozwiazaniahr/

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0