Wakacje z PR – cykl bezpłatnych spotkań!

W Łodzi rusza cykl bezpłatnych spotkań o public relations i marketingu „Wakacje z PR”. Przede wszystkim ideą spotkań jest przybliżenie dziedziny PR wszystkim, którzy na co dzień w swojej pracy zawodowej zajmują się promocją, marketingiem. Mają też styczność z agencjami, specjalistami czy narzędziami i chcą lepiej zrozumieć język i działania tej branży. Chcą także poznać najlepsze kampanie public relations „od środka”. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 17. lipca w Centrum Kreatywności Fabryka, na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pomysłodawcami spotkań są właścicielki dwóch agencji PR: Agnieszka Burzyńska i Wiktoria Czarnecka.

Cztery wakacyjne spotkania, kilkunastu prelegentów i kilkadziesiąt przykładów kampanii PR – tak w skrócie można opisać „Wakacje z PR”. W związku z tym, na każdym z wydarzeń wystąpią doświadczeni praktycy, którzy na co dzień prowadzą działania promocyjne w swoich firmach oraz influencerzy, którzy takie działania wspierają. Każde ze spotkań będzie dotyczyć innego zagadnienia: od współpracy z blogerami, przez budowanie relacji z mediami, aż po PR sportowy, współpracę biznesu ze sportem i employer branding. Jedno z wydarzeń poświęcone będzie media relations i jako prelegentów zaproszono znanych i cenionych dziennikarzy. Podczas bezpłatnych spotkań będzie można usłyszeć m.in.:

  • Jak powstają ciekawe projekty PR między sportem a biznesem?
  • Jaką współpracę cenią dziennikarze?
  • W jaki sposób buduje się wizerunek pracodawcy?
  • Jak wygląda współpraca z influencerami?
  • Czy da się łączyć historię i PR?

Zaznaj Łodzi, Łódzkie HiStory i projekt ŁKA, który zdobył Złotego Spinacza

Pierwsze spotkanie z cyklu „Wakacje z PR” odbędzie się w środę 17. lipca o godz. 16.00 i poświęcone będzie współpracy z blogerami. Podczas „Influencer relations – wszystko czego nie wiesz o współpracy z influencerami a chciałbyś zapytać” prelegentami będą:

  • Czarek Stacewicz – twórca największego vloga o Łodzi Zaznaj Łodzi. Ponadto, prowadzący pierwsze w Polsce Late Night Show w pionie na IGTV;
  • Łukasz Śwituniak – twórca pierwszego w Polsce videobloga regionalnego Łódzkie HiStory. Dodatkowo, od 12 lat zajmuje się promocją województwa łódzkiego jako pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego;
  • Marta Markowska – Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej i Rzecznik Prasowy Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Przede wszystkim, odpowiedzialna za budowanie wizerunku ŁKA – nowego przewoźnika kolejowego. Marta Makowska opowie m.in. o obsłudze przejazdu z Warszawy do Łodzi na premierę filmu Andrzeja Wajdy „Powidoki” za którą to akcję promocyjną ŁKA otrzymała nagrodę Złotego Spinacza.

Podsumowując, „Wakacje z PR” odbywają się w Łodzi w Centrum Fabryka Kreatywności przy ul. Tymienieckiego 22G, na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Termin pierwszego spotkania: 17.07 godz. 16.00 – 18.00. Wstęp wolny.

Więcej o wydarzeniu tutaj: https://www.facebook.com/events/2380992658820241/

pr

Współpraca łódzkiego środowiska marketingu i PR

Pomysłodawcami projektu Wakacje z PR są: Wiktoria Czarnecka, właścicielka agencji Sztyblety PR i Agnieszka Burzyńska, trener Public Relations i właścicielka agencji studio PRowokacja. Na co dzień pracują z firmami i organizacjami prowadząc ogólnopolskie kampanie public relations, CSR i employer brandingowe. Wszystkie spotkania „Wakacje z PR” odbędą się w Centrum Kreatywności Fabryka na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Partnerami wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Łódzkie HiStory, Zaznaj Łodzi, studio graficzne by nunu.

Patronami medialnymi są: Marketing w Praktyce oraz Kreatywna.org.

Więcej o projekcie i kolejnych spotkaniach na stronie: www.wakacjezpr.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0