Orły HR lecą do Warszawy i Poznania!

kostkiTa początkowo mała, lokalna inicjatywa, okazała się dużym sukcesem w rejonie pomorskim. Widząc głęboki sens tego projektu oraz żywe zainteresowanie uczestników, postanowiliśmy  wyruszyć z Orłami w Polskę. Już od kwietnia zajęcia odbywać się będą w Warszawie oraz Poznaniu.

 

Zacznijmy jednak od początku. Czym są Orły HR? Jest to cykl sześciu 4-godzinnych warsztatów skierowanych do osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi. Każde spotkanie koncentruje się wokół innego tematu, który na co dzień absorbuje HR-owców. Istotą projektu Orły HR jest praca na własnym doświadczeniu, tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz odwaga w dążeniu do zmiany i rozwoju.

 

Nazwa projektu jest nieprzypadkowa, pragniemy bowiem pomóc uczestnikom warsztatów poczuć się jak orły. One widzą „duży obrazek”, a nie tylko to, co jest „blisko ziemi”. Mając szeroką perspektywę – mogą lepiej priorytetyzować cele, efektywniej zużywać energię i reagować we właściwym momencie. Orły budzą szacunek tym, co potrafią.

 

Kiedy pytamy o korzyści z udziału w warsztatach uczestnicy wskazują na trzy obszary. Po pierwsze: głęboką refleksję na temat tego, co, po co i jak robią. Po drugie: konkretne inspiracje i innowacyjne metody pracy do wykorzystania „od zaraz”. Po trzecie: kontakty, sugestie i doświadczenia wymienione z innymi praktykami HR.

 

Warto jest też wspomnieć w kilku zdaniach o tym, jak wyglądają spotkania Orłów HR. Odbywają się one w kilkunastoosobowych grupach. Scenariusze spotkań to nie wyrywki z innych kursów, a oryginalne programy szkoleniowe. Zajęcia prowadzone są tylko metodami aktywizującymi – dużo się dzieje i nie sposób się znudzić. Pojawia się wiele elementów niestandardowych: metafory, rekwizyty, gry. Praca odbywa się w luźnej, nieformalnej atmosferze – z dużą dawką humoru! Integralną częścią każdego spotkania są odpowiedzi na pytania stawiane przez samych uczestników w związku z wyzwaniami, z jakimi aktualnie mierzą się oni w swojej pracy.

 

Projekt Orły HR wzbudził duże zainteresowanie wielu pracowników działów personalnych pomorskich firm. Lista uczestników każdorazowo pękała w szwach. Przeczuwamy, że także w Warszawie i Poznaniu jest wielu HR-owców, którzy szukają możliwości rozwoju, w tym szerszym pojęciu , niż tylko poznawaniu coraz to nowych narzędzi. Chcemy towarzyszyć im w rozwoju i wspierać w realizacji podejmowanych wyzwań.

 

Spotkania Orłów odbędą się już niebawem:

 

10.04.2013 – Warszawa Centrum Konferencyjne Focus, ul. Armii Ludowej 26
11.04.2013  – Poznań Zagroda Bamberska, ul. Kościelna 43

 

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: orlyhr.pl

logo wektor

 

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0