Brett Minchington o roli stron kariery w budowaniu wizerunku pracodawcy

BrettO tym jak ważna jest strona kariery w budowaniu wizerunku pracodawcy opowiada Brett Minchington , światowej sławy lider w dziedzinie Employer Branding, który już 15 października będzie gościł w Warszawie.

W jednym z wywiadów Brett Minchington wskazywał na konieczność inwestowania w narzędzia budowania wizerunku takie jak zakładka kariery:

Nasze ostatnie badania pokazały, że strona kariery jest głównym medium za pomocą którego organizacje komunikują swoją markę jako pracodawcy. Nasze badania nad stronami kariery stu największych korporacji na świecie pokazało, że pracodawcy wciąż mają wiele do zrobienia w zakresie optymalizacji swoich stron w celu zdobycia przewagi konkurencyjnej. Wielu z nich traktuje strony kariery jako „rzecz do zrobienia”! Nie jest to strategia godna polecenia, bowiem to właśnie na stronę kariery trafiają kandydaci, którzy chcą zobaczyć jak pracuje się w danej organizacji.

Firmy powinny inwestować w budowanie własnego wizerunku pracodawcy w internecie poprzez odświeżanie stron kariery i tworzenia profili na portalach społecznościowych takich jak LinkedIn czy Facebook, tak aby zachęcić kandydatów. Posiadając miliony użytkowników portale społecznościowe stanowią wartościowe medium poprzez które można angażować obecnych i potencjalnych pracowników. Jedna z firm które jako jedna z pierwszych założyły profile na Facebooku, Ernst&Young, ma aktualnie ponad 23 tyś. członków społeczności (…)

Zasoby powinny być alokowane tak, aby wyposażyć bank talentów każdej organizacji w coś więcej niż tylko lista nazwisk. Zarządzanie relacjami talentów to coraz aktywniej rozwijająca się dziedzina, a globalny kryzys talentów zmusi organizacje aby na bieżąco monitorowały i zamierzenie i trendy swojej grupy docelowej. To zmusi organizacje aby w niedługim czasie zaczęły inwestować w budowanie społeczności.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zgłoś się już dziś –  Employer Branding Masterclass odbędzie się w Warszawie 15 października.

Z przyjemnością wspieramy to międzynarodowe wydarzenie i zapraszamy do skorzystania ze zniżkowej oferty specjalnej na opłatę rejestracyjną oraz Pakiet Materiałów Employer Branding (o wartości nominalnej 665 Euro) dla osób, które zarejestrują się  przed 30 września 2009:

1. Rabat 100 Euro od standardowej opłaty rejestracyjnej  – użyj kodu promocyjnego poland09 przy rejestracji online

2. NOWOŚĆ – Podręcznik Menadżera Employer Brandingu (Employer Brand Manager’s Handbook) – wydanie międzynarodowe

3. NOWOŚĆ – publikacja dotycząca najlepszych praktyk serwisów internetowych poświęconych pracownikom (Career website global best practice publication)

4. Raport z ogólnoświatowych badań dotyczących employer brandingu prowadzonych przez Employer Brand Institute

Pakiet materiałów dla uczestników zawiera wiele sprawdzonych metod, narzędzi, porad, strategii oraz  kwestionariusze wykorzystywane w globalnych projektach w celu umożliwienia wykorzystania wiedzy wyniesionej ze spotkania w realiach Twojej firmy.

Promocyjna cena wcześniejszej rejestracji dla użytkowników portalu HRStandard.pl, w którą wliczony jest Pakiet Materiałów Employer Branding:

400 Euro (przy rejestracji przed 30 września)
450 Euro (rejestracja po 30 września).

Więcej informacji na temat tego wyjątkowego międzynarodowego wydarzenia można znaleźć na stronie eventu klikając tutaj>

Aby pobrać kopię formularza rejestracyjnego ze specjalnymi stawkami kliknij tutaj>

W celu rejestracji z płatnością przelewem należy wypełniony formularz przesłać na events@collectivelearningaustralia.com

Zarejestruj się teraz !


Do zobaczenia w Warszawie 15 października 2009. Prosimy o wcześniejszą rejestrację ze względu na limitowaną liczbę miejsc.

Zobacz wybrane video z Brett’em na temat Employer Branding

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0