Kongres HR "Sprawdzone rozwiązania w ZZL"

congKongres HR Sprawdzone rozwiązania w zarządzaniu zasobami ludzkimi – VI edycja
12-13 marca 2013 roku
Warszawa

 

Podczas ostatniej edycji kongresu HR 2012 „Sprawdzone rozwiązania w zarządzaniu zasobami ludzkimi” mieliśmy przyjemność gościć wybitnych ekspertów, którzy otwarcie dzielili się swoim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych metod motywacji pracowników poprzez tworzenie efektywnych systemów wynagrodzeń zmiennych i benefitów oraz zarządzania talentami, w tym zarządzania sukcesją i planowania ścieżek karier.

 

Dwie równoległe sekcje tematyczne: Motywacja pokolenia Y oraz Rozwój managerów

Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa już po raz szósty do udziału w Spotkaniu praktyków z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi. To wydarzenie będzie w całości poświęcone dwóm najbardziej aktualnym aspektom w dzisiejszych czasach: motywacji i zaangażowaniu pracowników „Y”, w tym zarządzaniu różnicą pokoleniową oraz programom rozwojowym dla managerów.

 

Podczas Spotkania swoją praktyczną wiedzą i sprawdzonymi rozwiązaniami na polskim rynku, odwołując się do licznych case studies, podzielą się z Państwem eksperci z takich firm, jak: Microsoft, Coca-Cola, Procter & Gamble, Mars, AmRest, AstraZeneca, Polpharma, Carlsberg, Philip Morris International, British American Tobacco, Play, Krajowy Rejestr Długów i in.

 

To będzie wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami na rynku w ostatnim czasie.

 

Do ponownego zobaczenia na naszym Spotkaniu 😉
Julia Ivanova
Project Manager

 

bms

 

 

 

 

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0