Wygraj książkę o ROI – konkurs zakończony!

Jak obliczyć zwrot z inwestycji w ludzi? To zagadnienie podjęliśmy w wywiadzie z Jackem Phillipsem w ostatnim numerze MagazynuHR. Teraz proponujemy udział w konkursie, w którym do wygrania są 3 egzemplarze książki:


„ROI czyli zwrot z inwestycji w szkolenia i rozwój kadr”


Nagrody ufundowało Wydawnictwo SWPS „Academica”Konkurs został zakończony. Dziękujemy wszystkim uczestnikom!
O nagrodzie

Unikatowa na polskim rynku pozycja zawierająca obszerną i praktyczną prezentację metodologii ROI (zwrot z inwestycji) w dziedzinie szkoleń i rozwoju kadr oraz opisująca ten proces na przykładach. Przedstawia  krok po kroku dziewięć technik wyodrębniania efektów wraz z przykładami każdej z  nich – znacznie więcej niż większość dostępnych publikacji. Uwzględnia najnowszy stan wiedzy na temat ROI sprawdzony w praktyce.

 

Kiedy myślisz o ROI w dziedzinie szkoleń i rozwoju kadr, od razu myślisz o Jacku Phillipsie. Ta książka sumuje dziesiątki lat doświadczeń i de facto wyznacza standard dla każdego, kto próbuje dziś wyliczyć zwrot z inwestycji w dziedzinie szkoleń i rozwoju pracowniczego.

Kevin Oakes, CEO Chairman, Click2learn, Inc.O autorze

Dr Jack J. Phillips jest światowej sławy ekspertem w dziedzinie pomiaru i ewaluacji. Jest uznawany za „ojca”, autora i prekursora metodologii ROI. Współpracuje z największymi firmami z listy 500 magazynu Fortune oraz z organizacjami szkoleniowymi na całym świecie.  To autor i redaktor ponad 40 książek – w tym 12 na temat pomiaru i ewaluacji – oraz ponad 150 artykułów.Książka dostępna jest w Wydawnictwie SWPS „Academica”

Tagi:

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0