Upgrade systemu SAP ERP w Randstad

Firma GAVDI Polska S.A. przeprowadza upgrade systemu SAP ERP w agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad Sp. z o.o. Projekt obejmuje obszar technologiczny oraz następujące moduły: HR (kadry, płace, czas pracy), sprzedaż i dystrybucja, finanse, środki trwałe, controlling oraz analiza zyskowności. Upgrade realizowany jest wspólnie z podwykonawcą, firmą SI-Consulting.

Konsultanci GAVDI Polska odpowiedzialni są za realizację upgrade’u w obszarze Basis oraz Zarządzania Kadrami (HR). Zakończenie rozpoczętego w kwietniu projektu planowane jest na lipiec b.r. Wówczas pracownicy Randstad rozpoczną pracę na nowej wersji systemu SAP.

Obecnie spółka Randstad korzysta z systemu SAP w wersji ERP 5.0, który funkcjonuje w firmie od 5 lat. Celem prowadzonego przedsięwzięcia jest upgrade systemu do wersji ERP 6.0 wraz z pakietem aktualizacji Enhacement Pack 4. Umożliwi to spółce Randstad korzystanie z najnowszej wersji oprogramowania wspieranej przez firmę SAP. Wdrożenie dodatku Enhacement Pack otworzy również przed firmą Randstad potencjalne możliwości rozwoju funkcjonalnego systemu.

Cieszymy się, że spółka Randstad kolejny raz obdarzyła nas zaufaniem jako partnera  i wybrała GAVDI do realizacji projektu upgrade’u. Bardzo dobrze znamy tego Klienta i jego potrzeby, ponieważ od 2009 roku świadczymy dla niego usługi serwisowe. Doskonale zdajemy też sobie sprawę ze szczególnych wymagań Randstad w obszarze HR, który jest kluczowy dla spółki o takim profilu działalności – mówi Ireneusz Hołowacz, dyrektor Centrum Wsparcia Aplikacji GAVDI Polska S.A., pełniący rolę kierownika projektu.

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0