Profesjonaliści poszukiwani

tieWiodąca agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad przyjęła plan rozwoju w obszarze rekrutacji specjalistycznych. Dedykowana temu obszarowi linia biznesowa Randstad Professionals do końca roku będzie prowadziła intensywny nabór konsultantów w kilku regionach kraju.

Randstad Professionals, działająca o obszarze rekrutacji stałych oraz pracy kontraktowej w trzech obszarach: Finance, Technologies, Engineering w 2013 roku podwoiła swoje przychody oraz liczbę rekruterów w stosunku do roku 2012. To jednak nie koniec dynamicznego rozwoju – celem działań jest dalszy intensywny rozwój na rynku rekrutacji stałych w 2014 roku. Aby zrealizować to zadanie, Randstad Professionals, do końca bieżącego roku, zatrudni ponad 30 nowych ekspertów. Nasi klienci i kandydaci oczekują, że będą z nimi współpracować osoby o takim samym wysokim poziomie kompetencji, jakie oni sami posiadają. W zespole Randstad Professionals pracują właśnie tacy eksperci, którzy umiejętnie łączą ze sobą dwa profesjonalne światy: klienta i kandydata. Dlatego do naszego zespołu szukamy konsultantów na najwyższym poziomie, doświadczonych profesjonalistów z obszaru rekrutacji stałych, którzy chcą podjąć wyzwanie i pracować w dla najszybciej rozwijającej się agencji pracy na polskim rynku” – powiedział Leszek Kurycyn, Dyrektor Operacyjny Randstad Professionals.

Poszukiwani kandydaci powinni łączyć umiejętność współpracy z klientami biznesowymi z doświadczeniem w rekrutacji na stanowiska wyższego szczebla w obszarach technicznych, finansowo-księgowych oraz nowoczesnych technologii/IT. Wybrane osoby mogą liczyć na szybki rozwój zawodowy, udział w prestiżowych projektach, wsparcie szkoleniowe oraz duży poziom samodzielności w codziennej pracy. Nowozatrudnieni eksperci zasilą biura w największych miastach Polski: w Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach

Informacje o rekrutacjach można znaleźć na stronie www.randstad.pl w zakładce „Kariera w Randstad” oraz na internetowych portalach wystawiających ogłoszenia o pracę.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0