Zmiana w ekipie Berndson

Do ekipy firmy Berndson dołączyła Katarzyna Kurek – Swat, która objęła funkcję dyrektora finansowego spółki.
Do zadań nowej dyrektor należy budowanie strategii finansowej spółki.
Główne, obrane przeze mnie cele to zwiększenie bezpieczeństwa finansowego, maksymalizacja rentowności i zapewnienie finansowania innowacyjnym projektom realizowanym przez firmę – wyjaśnia Katarzyna Kurek – Swat, dyrektor finansowa Berndson.

Przed Berndsonem Katarzyna Kurek – Swat pracowała w spółce akcyjnej z sektora transportowego, w której jako dyrektor finansowa odpowiadała m. in. za zarządzanie i kształtowanie polityki finansowej oraz za budowę i realizację strategii finansowej całej Grupy.

Katarzyna Kurek – Swat jest absolwentką Politechniki Częstochowskiej na Wydziale Zarządzania – dwóch kierunków: zarządzanie finansami przedsiębiorstw oraz przedsiębiorstwo na rynku międzynarodowym (w języku niemieckim).
Ukończyła także ICAN Institute & Harvard Business Publishing – Management 2009, organizowane przez Ernst & Young szkolenie w zakresie międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej MSSF oraz wiele innych szkoleń w zakresie finansów i księgowości.
Pasją Katarzyny Kurek – Swat jest fitness i taniec – jest instruktorką w tych dziedzinach. W wolnych chwilach oddaje się lekturze – głównie literatura z zakresu zarządzania finansami i kształtowania wartości firmy. Jest mamą czteroletniego syna.

Źródło: Berndson

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0