ADP wzmacnia siły

ADP, światowy dostawca usług naliczania płac i administracji kadrowej, lider na polskim rynku (wg raportu IDC 2010), poinformowała, że sfinalizowana została transakcja z Sofipa SGR, akcjonariuszem firmy Byte Software House (BSH), w wyniku której ADP stała się posiadaczem akcji Byte Software House. Transakcja weszła w życie w dniu 29 października 2010 roku. Wartość transakcji jest szacowana na ok. 33 milionów euro. Celem transakcji jest optymalizacja oferty skierowanej do klientów obu firm.

Byte Software House świadczy usługi związane z naliczaniem płac, administracją i zarządzaniem personelem. Jest to jedna z największych włoskich firm oferujących oprogramowanie PP, PA i RCP oraz pod marką HRO – usługi outsourcingowe w tym zakresie. Na dzień dzisiejszy BSH ma ponad 600 Klientów zatrudniających około 1,5 miliona pracowników. BSH ma także swój oddział w Polsce, dostarczający usługi polskim przedsiębiorcom.

Połączenie rozwiązań firmy Byte, ich dobra reputacja na rynku oraz utalentowany zespół pomogą wzmocnić nam pozycję firmy ADP we Włoszech. Dzięki temu będziemy mogli dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produktu i usługi.” – mówi Anish Rajparia, Prezes ADP Employer Services International. „Strategiczne i kulturowe dopasowanie ADP i Byte, połączenie naszych najsilniejszych stron sprawia, że możemy zaproponować naszym obecnym i przyszłym klientom wartość dodaną, sprawiając jednocześnie, że dysponujemy najlepszą ofertą w zakresie  usług HR i administracji kadrowej  dla włoskich i międzynarodowych firm.” – dodaje Anish Rajparia.

„Połączenie z firmą ADP, globalnym liderem usług naliczania płac i administracji kadrowej jest ogromną szansą, zarówno dla naszych pracowników, jak i klientów. Umożliwi nam to dalszy rozwój w kierunku wprowadzenia najwyższych standardów obsługi klientów, zarówno na lokalnym, jak i międzynarodowym rynku.” – zauważa Robert Gamerro, Dyrektor Zarządzający Byte Software House.


„Możliwość ścisłej współpracy obydwu firm traktujemy jako wyzwanie i szansę – zamierzamy pozostać przy najlepszych i sprawdzonych przez obie firmy praktykach, służących doskonałej obsłudze naszych wspólnych klientów.” – komentuje Przemysław Budzbon, Dyrektor Zarządzający ADP Polska.


Źródło: ADP

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0