Nowy Dyrektor ds. zasobów ludzkich w Providencie

Zbigniew Hojka objął stanowisko dyrektora ds. zasobów ludzkich w Provident Polska. Jest odpowiedzialny za tworzenie, realizację i rozwój strategii firmy w zakresie polityki personalnej.

Zbigniew Hojka na stanowisku dyrektora ds. zasobów ludzkich Provident Polska będzie zarządzał Działem Zasobów Ludzkich oraz weźmie czynny udział w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących pracowników firmy.

Praca w Providencie to dla mnie kolejne, duże wyzwanie zawodowe. Provident jest jednym z największych brytyjskich pracodawców na polskim rynku zatrudniającym 2.400 etatowych pracowników i współpracującym z ponad
8600 przedstawicielami. Zapewnienie atrakcyjnych i prorozwojowych warunków pracy dla takiego zespołu to bardzo ambitny i ciekawy cel zawodowy
” – mówi Zbigniew Hojka.

Nowy Dyrektor HR ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi w instytucjach finansowych m.in. w ING Banku oraz w ING Nationale-Nederlanden. W ostatnich latach także w branży lotniczej pracując dla Sikorsky Aircraft. Był odpowiedzialny za tworzenie strategii i polityki HR, kształtowanie polityki płacowej, rekrutację, rozwój i szkolenia.

Zbigniew Hojka jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego, studiów podyplomowych z bankowości i marketingu na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończył także International Management w INSEAD Business School we Francji.

Źródło: Provident Polska

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0