Capgemini zatrudni kolejne 100 osób

Capgemini Polska („Capgemini”) należąca do Grupy Capgemini – jednej z największych na świecie firm świadczących usługi konsultingu, doradztwa informatycznego i outsourcingu poinformowała o zmianie siedziby we Wrocławiu. Nowe biuro o powierzchni ponad 3 tys. metrów kwadratowych mieści się na pięciu piętrach w budynku Millenium Tower. Nowa inwestycja pozwoli zwiększyć zatrudnienie, aby lepiej obsługiwać rosnące potrzeby klientów.

We wrocławskim biurze Capgemini zatrudniamy inżynierów, którzy zajmują się projektowaniem i rozwojem oprogramowania głównie dla naszych klientów z Niemiec. Zapotrzebowanie na nasze usługi związane z tworzeniem oprogramowania na zamówienie systematycznie rośnie, pozyskujemy także klientów z Polski. Obecnie nasz zespół Software Solution Center zatrudnia już ponad 200 osób, a w nowym biurze jeszcze w tym roku zatrudnimy kolejne 100 osób” – mówi Piotr Poprawski, dyrektor Software Solution Center we Wrocławiu. Obecnie, firma Capgemini zatrudnia w Polsce prawie 4 tys. osób obsługujących globalne kontrakty outsourcingowe oraz lokalne firmy w zakresie konsultingu i wdrożeń informatycznych. Biura Capgemini w Polsce mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

Capgemini, jeden z wiodących światowych dostawców w zakresie usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu, umożliwia swoim klientom rozwój i działanie dzięki nowoczesnym technologiom. Firma Capgemini oferuje swoim klientom wiedzę i doświadczenie, zwiększając ich możliwości w osiąganiu najlepszych wyników poprzez unikatowy sposób współpracy polegający na  Współdziałaniu w Biznesie (Collaborative Business Experience). Grupa  Capgemini działa w oparciu o globalny model obsługi Rightshore®, którego celem jest zapewnienie równowagi w wykorzystaniu najlepszych talentów z różnych lokalizacji, aby pracując jako jeden zespół tworzyć i dostarczać optymalne rozwiązania dla  klientów. Capgemini jest obecna w 30 krajach, w 2009 r. odnotowała globalny przychód w wysokości 8,4 miliarda euro i zatrudnia 90 tys. osób na świecie. W Polsce firma zatrudnia blisko  4tys. pracowników w biurach w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

Rightshore®, jest znakiem towarowym należącym do Capgemini

Źródło: www.pl.capgemini.com

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0