Coaching na morzu – rekrutacja do 6 grudnia

LidernaFaliPrzestańcie nas szkolić „na sucho”, kolejne ćwiczenia i zabawy niczego nas już nie uczą – tak coraz częściej mówią menadżerowie podczas szkoleń. Wszyscy poszukujący nowych możliwości rozwoju, coachingu i zastrzyku energii niech szykują się zatem na przygodę na Bałtyku. Rusza pierwszy tego typu projekt w Polsce, czeka 128 miejsc. Dzięki dofinansowaniu UE koszt jest bardzo niski. Zgłoszenia trwają tylko do 6 grudnia.

Podczas projektu „Lider na fali, czyli kurs na coaching” każdy uczestnik będzie miał okazję zdefiniować swoje najsilniejsze kompetencje i zbudować indywidualny plan ich rozwoju. Przygotuje się na działanie w sytuacjach stresowych i walkę z wypaleniem zawodowym. Wzbogaci swój styl zarządzania i poprawi skuteczność. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu będzie działał efektywniej i zwiększy motywację pracowników, co korzystnie wpłynie także na wyniki firmy.

Organizatorzy zmierzyli się z jedną z podstawowych bolączek szkoleń menadżerskich i powiedzieli: „przestajemy szkolić na sucho”. – Gdy menadżer podczas szkolenia nie potrafi poradzić sobie z jakąś trudnością najczęściej mówi: bo to jest taka sztuczna sytuacja, w rzeczywistości zachowałbym się zupełnie inaczej. Stworzyliśmy zatem realną sytuację. Tygodniowy rejs po Bałtyku nie zostawia miejsca na iluzję, konfrontuje z trudnościami i motywuje do zmiany. Daje także czas na pracę warsztatową i indywidualny coaching. Takie treningi to przyszłość, praca nad rozwojem osobistym to rosnący trend działań HR dla kadry menedżerskiej – mówi dr Beata Kozak, psycholog i coach, organizator projektu.

„Lider na fali” jest skierowany do osób pracujących z grupami (liderzy, szefowie zespołów, trenerzy) w sektorze MSP oraz właścicieli firm. Jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Czeka 128 miejsc.

Zgłoszenia można dokonać tylko do 6 grudnia 2009 r. na stronie www.lidernafali.pl. Drugi etap to wypełnienie e-testów psychologicznych. Wybrane osoby zostaną zaproszone do etapu trzeciego, czyli na rozmowę kwalifikacyjną. Lista uczestników będzie znana w styczniu 2010 r.

Niewątpliwym atutem jest cena szkolenia. Dzięki wsparciu UE koszt udziału dla mikro i małych przedsiębiorstw to 1402,14 zł/os, dla przedstawicieli średnich przedsiębiorstw 2103,21 zł/os.

Organizatorem jest firma Metrum z Katowic. Doświadczony partner szkoleniowy i coachingowy wielu wiodących firm m in. IBM, Coca Cola, JOHNSON&JOHNSON, IKEA, TEVA PHARMACEUTICALS, SEW-EURODRIVE i inne. Metrum to także organizator ogólnopolskiej Szkoły Trenerów Biznesu (30 edycji), twórca Polskiej Szkoły Coachingu, a także członek International Coach Federation. Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, jako jeden z 5 ośrodków w kraju.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0