Konferencja: Pieniądze to nie wszystko – potęga motywacji pozapłacowej

motywacjawewnętrzna22 października w Katowicach odbędzie się konferencja skierowana do działów HR , właścicieli firm i działów sprzedaży. Temat – motywacja pozapłacowa. Organizatorem projektu jest Centrum Szkoleniowe „Structura”.

Przygotowana z myślą o sprzedawcach i działach HR konferencja jest niepowtarzalną okazją do skonfrontowania doświadczeń ekspertów rynku pracy, HR-owców i sprzedawców, a także naukowców, aktywnie działających na co dzień na rynku polskim i amerykańskim. Przygotowane prelekcje, wzbogacone o case studies przypadków oraz anegdoty prelegentów, będą niepowtarzalną okazją do zapoznania się z rozwiązaniami zadziwiającymi swoją prostotą, skutecznością i trafnością. Październikowa konferencja, to również szansa na udział w niecodziennej dyskusji i wymianie doświadczeń firm i pracowników na temat znaczenia wzmacniania wewnętrznego potencjału pracowników.

Gościem specjalnym konferencji będzie Mateusz Domogała, trener biznesu i motywacji, praktyk sprzedaży i marketingu, działający na rynku amerykańskim. Jego specjalnością są zagadnienia budowania motywacji pracowników do działania w oparciu o potrzebę osiągnięcia sukcesu i siłę płynącą z wiary w swoje możliwości.

W programie  konferencji  znajdą się m.in. prezentacje tematyczne, podstawy teoretyczne motywowania pozafinansowego, ocena mentalnego przygotowania absolwentów uczelni biznesowych do działania na rynku konkurencyjnym, oraz panel dyskusyjny.

Konferencja odbędzie się w dniu 22 października 2009 r. w siedzibie Domu Lekarza, w Katowicach przy ul. Grażyńskiego 49a, w godzinach od 10:00 do 14:00.

Zgłoszenia:

Tel.: 32/201-07-63
E-mail: info@structura.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.

www.structura.pl

1 komentarz
  1. Reply
    ESTERA 12 stycznia 2011 at 16:03

    Jak zmotywować pracownika ponosząć minimalne koszty? budżetu na wyjazdy czy szkolenia dodatkowe nie ma chociaż to korporacja. Jedyne co firma może zaproponować jeśli ktoś zasłuży to symboliczny firmowy kubek i wydrukowany dyplom. Czy coś takiego motywuje pracownika? moja odpowiedz brzmi „NIE”.

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0