Rekrutacja online: ATS od HumanWay

HumanWaySystemy do zarządzania aplikacjami kandydatów (ATS) to rzecz na świecie tak powszechna jak sama rekrutacja. W Polsce takie narzędzia dopiero zdobywają sobie zwolenników, ale na rynku już  dostępne są ciekawe rozwiązania. W dzisiejszym odcinku Narzędziowni HR proponujemy przyjrzeć się bliżej systemowi HumanWay.

HumanWay to system zarządzania aplikacjami kandydatów (ATS – Applicant Tracking System), który pomaga organizacjom uporządkować i zwiększyć efektywność procesów dotarcia, selekcji oraz zatrudniania najlepszych kandydatów. Oferuje intuicyjny, przyjazny dla użytkownika internetowy panel do zarządzania aplikacjami oraz ofertami pracy. Działanie systemu sprawdziliśmy dzięki darmowej wersji systemu oferowanej przez firmę, z której skorzystać może każdy użytkownik (utwórz własne darmowe konto).

Co oferuje HumanWay?

Przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.
Intuicyjne tworzenie oraz zamieszczanie ofert pracy w serwisie internetowym firmy oraz zewnętrznych portalach.
Zaawansowane sortowanie i wyszukiwanie ofert, aplikacji oraz kandydatów.
Możliwość dodawania etykiet (np. odrzucić ofertę, zaprosić na rozmowę) i komentarzy (również przez przełożonych i
współpracowników).
Wysyłanie odpowiedzi kandydatom i śledzenie historii korespondencji.
Generowanie raportów nt. ilości wysłanych ofert, napływających aplikacji,przeprowadzonych rozmów,skuteczności portali pracy.
Porównanie aktualnej oferty portali pracy, statystyki kosztów pozyskania kandydatur z różnych źródeł


Zobacz jak wygląda system od środka (kliknij aby powiększyć)

1. Widok na zakładkę z otwartymi rekrutacjami

1. Widok na zakładkę z otwartymi rekrutacjami


2. Widok na dane wybranej rekrutacji

2. Widok na dane wybranej rekrutacji

 

3. Widok na profil wybranego kandydata

3. Widok na profil wybranego kandydata

 

Dzięki przyjaznemu, intuicyjnemu interfejsowi nie ma konieczności przeprowadzania szkoleń dla użytkowników ani dostarczania opasłych instrukcji obsługi. Dlatego jedynym wymaganiem do rozpoczęcia pracy z panelem HumanWay jest połączenie z Internetem oraz przeglądarka internetowa.

Jak to możliwe? Dzięki podejściu Software as a Service narzędzie nie wymaga instalacji oprogramowania ani zakupu sprzętu. Oznacza to bardzo sprawną implementację, łatwość obsługi, dostęp z dowolnego komputera, brak kosztów utrzymania i serwisowania. Aktualizacje nie wymagają żadnego działania po stronie klienta, a składowanie danych w wyspecjalizowanych centrach danych oraz zastosowanie najnowszych protokołów transferu zapewnia ich absolutne bezpieczeństwo.

Zaletą HumanWay są ciągłe aktualizacje systemu i wprowadzania nowych funkcji. Jedną z ostatnich nowości jest możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia profilu kandydatów na Naszej-Klasie, GoldenLine i Facebooku, czyli tam, gdzie często rekruterzy poszukują informacji o kandydacie.

W planach są już następne funkcje: własne pola dodatkowe firmy i testy rekrutacyjne w formularzu dla kandydatów, zaawansowane statystyki i raporty, które pokażą ile kosztuje pozyskanie najlepszych pracowników czy katalog portali pracy i możliwość kupienia ogłoszeń jednym kliknięciem.

Przetestuj darmową wersję systemu!

Możliwe są 3 opcje dostępu do do sytemu (zróżnicowane m.in. ze względu na ilość kont obserwatorów): HumanWay Pro (499 netto /miesiąc), HumanWay Lite (99 netto/miesiąc), HumanWay Free (0 zł)

Dla wszystkich, którzy chcą za darmo przetestować możliwości HumanWay, polecamy założyć bezpłatne konto i zarządzać swoimi rekrutacjami online już dziś.


Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0