I Dzień Headhuntera – zapraszamy

BlueCactusbynightW imieniu organizatorów oraz sponsorów, mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwszą i mamy nadzieję, że docelowo coroczną imprezę pracowników agencji doradztwa personalnego.

W tym roku Dzień Headhuntera odbędzie się 1 października w restauracji Blue Cactus & Iguana Lounge w Warszawie Start  o godz. 19.00. Organizatorzy przewidzieli miejsce dla 300 osób – przedstawicieli środowiska headhunterskiego oraz zaproszonych gości.

HRstandard.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem – będziemy na bieżąco informować Was  o sprawach związanych  z tym wydarzeniem i chętnie poznamy wszystkich osobiście 1 października.

Dzień Headhuntera powinien stać się  imprezą integrującą środowisko związane z branżą doradztwa personalnego. Mamy nadzieję że stanie się unikalnym forum wymiany doświadczeń zawodowych a także okazją do wzajemnego poznania się na mniej formalnym gruncie.

Dobrą zabawę gwarantują sponsorzy imprezy GazetaPraca.pl i Insights Polska a także restauracja Blue Cactus & Iguana Lounge. Podczas naszego pobytu możemy liczyć na nietuzinkową muzykę serwowaną przez jednego z warszawskich DJ-ów, ciekawą kuchnię świata a także konkursy z nagrodami.

Koszt zaproszenia to 30 PLN, które jest jednocześnie kuponem na tę kwotę. Można ją wykorzystać zamawiając dowolne napoje i przekąski w barze restauracji. Ze względu na ograniczoną liczbę zaproszeń decydować będzie kolejność ich zakupu z tym, że wstępnie chcielibyśmy ograniczyć liczbę sprzedawanych zaproszeń do 30 szt na jedną firmę.

Aby ułatwić ich dystrybucję zaproszenia może nabyć zarówno firma (możliwa płatność przelewem w przypadku zaproszeń kupowanych w Blue Cactus) jak i Konsultanci bezpośrednio w trzech miejscach w Warszawie dostępnych od godz. 10.00 15.09.2009 r:

1. Blue Cactus & Iguana Lounge ul. Zajączkowska 11 telefon 22/851-23-23
2. ZAPT ul. Grzybowska 77 , IIp pok. 209  – telefon 22/661 58 11
3. HRK pl. Bankowy 2 (błękitny wieżowiec) XIVp telefon 596-96-96

Zapraszamy!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0