JOBMATCH.pl mierzy dopasowanie CV do ofert pracy

JMSystem JOBMATCH jest nową na polskim rynku internetową platformą rekrutacyjną. W ramach JOBMATCH po raz pierwszy w Polsce zastosowano moduł SCORING, który dokonuje pomiaru dopasowania kandydatów do ofert pracy zamieszczanych przez pracodawców. Informacje o dopasowaniu są dostępne zarówno dla pracodawcy jak i kandydatów. Zamieszczanie ogłoszeń w systemie i korzystanie z jego funkcjonalności jest darmowe. Partnerem merytorycznym projektu JOBMATCH jest najstarsza polska firma rekrutacyjna Sedlak & Sedlak.

Oprócz mierzenia dopasowania, portal JOBMATCH.pl wspomaga cały proces rekrutacyjny umożliwiając zarządzanie CV, nadawanie statusów i dodawanie notatek, jak również komunikację z kandydatami z poziomu systemu. Aby korzystać z systemu wystarczy zarejestrować się w JOBMATCH i utworzyć własne konto pracodawcy lub kandydata.

Pracodawca może również przeszukać całą bazę CV osób zarejestrowanych w systemie JOBMATCH. Wynikiem takiego wyszukania jest również lista kandydatów uporządkowana wg dopasowania.

– W ramach JOBMATCH dostarczamy pracodawcom proste narzędzie dzięki któremu mogą oszczędzić sporo czasu na weryfikacji CV i poszukiwaniu najlepszych kandydatów. – mówi Grzegorz Błażewicz, szef firmy Benhauer, pomysłodawca i twórca JOBMATCH.pl

Istnieje możliwość integracji systemu JOBMATCH ze strona internetową pracodawcy, dzięki czemu ogłoszenia umieszczane w portalu trafiają na nią automatycznie. Wszystkie ogłoszenia są również publikowane bezpośrednio na portalu JOBMATCH.pl

Kandydaci korzystający z JOBMATCH obserwują swoje dopasowanie na stanowiska na które aplikują, oraz dostają informację o dopasowaniu ich profilu do stanowisk pracy w interesujących ich kategoriach stanowisk. Kandydat w JOBMATCH może na bieżąco doprecyzowywać swoje CV a co za tym idzie zwiększać szansę na zatrudnienie.

O module SCORING – jest to autorska aplikacja internetowa stworzone we współpracy ze środowiskiem akademickim oraz firmami branży rekrutacyjnej i doradztwa personalnego. Przy pomiarze dopasowania pracodawca samodzielnie definiuje wagi różnych kryteriów związanych z ofertą pracy (poziom wykształcenia, edukacje, doświadczenie, oczekiwane w CV słowa kluczowe etc), oraz kryteria związane ze środowiskiem pracy (styl pracy w firmie, bonusy pozapłacowe etc). Informacje o funkcjonalności dla pracodawców.

JOBMATCH.pl został zaprojektowany i wdrożony przez firmę Benhauer (www.benhauer.pl), która specjalizuje się w marketingu Internetowym, oraz w rozwoju aplikacji Internetowych. Projekt JOBMATCH.pl jest dofinansowany przez UE w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.

Więcej informacji: Grzegorz.Blazewicz@benhauer.pl (500 160 611)

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0