Kursy CIPD w Polsce już od października

cipdKursy przygotowawcze do uznanego na całym świecie certyfikatu CIPD pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz Wyższej Szkoły Biznesu – National–Louis University w Nowym Sączu.

Kursy certyfikacyjne zorganizuje firma House of Skills, we współpracy z Bradfield Group, instytucją organizująca podobne kursy w Wielkiej Brytanii.  W Polsce oferowane będą dwa rodzaje kursów: Certificate in Personnel Practice (CPP) oraz Certificate in Training Practice (CTP)

The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) to profesjonalna instytucja skupiająca osoby zajmujące się zarządzaniem zasobami ludzkimi i ich rozwojem. Posiada obecnie 133 000 indywidualnych członków na całym świecie. CIPD zaangażowany jest w rozwój i promowanie dobrych praktyk w branży zarządzania zasobami ludzkimi, tak by mogły być stosowane zarówno przez członków indywidualnych CIPD, jak i ich organizacje. CIPD osiąga swój cel poprzez zaspokajanie potrzeb zawodowych swoich członków oraz promowanie kluczowych wartości w sferze zarządzania zasobami ludzkimi.

Certyfikaty CIPD: Certificate in Personnel Practice – CPP oraz Certificate in Training Practice – CTP stanowią przepustkę do kariery w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi i są wysoko cenione przez pracodawców. Certyfikaty te oparte są na obiektywnej ocenie i stanowią potwierdzenie wysokich kwalifikacji zawodowych. Otrzymanie tych certyfikatów prowadzi do uzyskania Członkostwa Stowarzyszonego w CIPD.

Certyfikaty CIPD są uznawane na całym świecie. W ostatnich latach na kursy certyfikacyjne CIPD, organizowane przez prawie 300 akredytowanych ośrodków edukacyjnych zapisuje się rocznie około 11 500 osób.

Oba kursy trwają po 11 dni, prowadzone są przez trenerów Bradfield Group, a koszt uczestnictwa wynosi 3000 euro (+15% VAT) od osoby.

Program szkoleń znaleźć mozna na stronie firmy HouseofSkills.

Źródło: weknowhow.pl
8 komentarzy
 1. Reply
  IZABELA 19 sierpnia 2009 at 16:22

  WLASNIE JESTEM W TRAKCIE STUDIOW CIPD W COVENTRY W ANGLII. DZIWIE SIE ZE W POLSCE OBA KURSY TRAJA 11 DNI. JA STUDIUJE W SYSTEMIE POSTGRADUATED MUSZE WYBRAC 13 MODULOW CZYLI ODPOWIEDNIK PRZEDMIOTOW GDZIE KAZDY Z NICH JEST 6 MIESIECZNY LUB ROCZNY. KAZDY MODUL ZALICZA SIE PRACA TZW. ASSIGNMENT I EGZAMINEM. A W POLSCE BEDZIE TO MOZLIWE W 11 DNI???? CZY MOZNA BYC DOBRYM W DZIEDZINIE HR PO 11 DNIACH??? I DONT THINK SO 😀

 2. Reply
  Beata 3 lutego 2010 at 18:54

  Izabela, w Anglii tez mozna zrobic ten kurs w kilka dni, jest duzo prywatnych szkol czy oraganizacji. To zalezy od Ciebie jaka metode wybierzesz!

 3. Reply
  gosia 12 marca 2010 at 20:25

  Tak sie sklada, ze ukonczylam 2 lata temu kurs CPP w Anglii, ktory trwal (22-24 tyg – rozciagniety od wrzesnia do czerwca)i kosztowal nie wiecej niz f600,00. CPP to tzw. podstawa dla tych wszystkich, ktorzy w ogole chca pracowac w HR-ach, natomiast jesli ktos zamierza piac sie dalej po szczeblach HR-owskiej kariery, szczegolnie w Anglii, to musi/powinien ukonczyc Postgraduated Diploma (z reguly 2 lata). Zgadzam sie z Izabela, ze 11 dni to chyba lekka przesada ;). No i na koniec Postgraduated level zaczyna sie od min. f2000,00 za rok, kursy organizowane przez firmy szkoleniowe sa duuuzo drozsze nie te oferowane przez uczelnie. Natomiast dla zaintersowanych polecam zajrzenie na strone cipd.co.uk

 4. Reply
  GAJA 18 września 2010 at 23:39

  zgadzam sie …te 11 dni to jakies podejrzane ..tez robie ccp a w przyszlym roku dyplom i tutaj to faktycznie duzo pracy i nauki a w Pl 11 dni i pytam sie jak to mozliwe i jeszcze ta cena 3 krotnie drozej niz w Uk porazka

 5. Reply
  Iwona 21 listopada 2010 at 17:02

  Mam najwyższy stopień członkowstwa w CIPD tj. FCIPD ( Charted Fellow CIPD) zaczynałam od CTP, szłam najkrótszą możliwą drogą tj, PAC route a i tak ukończenie modułu zajęło mi 9 miesięcy i kosztowało blisko F2000. 11 dni i cena 3000 złotych TO NIE BRZMI JAK CIPD. CIPD zbyt szanuje swoją markę aby rozdawać swoje kwalifikacje. Tym bardziej, że CIPD nie miała i nie ma swoich placówek w Polsce. Jeżeli chcecie uzyskać kwalifikacje CIPD poczekajcie do przyszłego roku, ponieważ CIPD planuje budowę sieci akredytowanych partnerów oferujących ich programy w Polsce. Informacji szukajcie na cipd.co.uk

 6. Reply
  Julia 19 stycznia 2016 at 16:40

  Ja studiuję w UK i mój uniwersytet zapewnia pełną akredytację CIPD już po ukończeniu studiów, co jest niesamowicie przydatne.W cenie studiów jest od razu akredytacja. Jedyne dodatkowe koszty to roczne członkostwo czyli £90. Polecam się rozejrzeć za takim rozwiązaniem.

 7. Reply
  Paulina 23 stycznia 2016 at 21:23

  Witam. Mieszkam w UK. Bardzo chcialabym pracowac w dziale HR i ksztalcic sie w tym kierunku. Podpowiedzcie droge rozwoju. Od czego zaczac?

  • Reply
   X 6 listopada 2016 at 15:00

   Ja zaczalem moj kurs w styczniu bez zadnej konkretnej wiedzy i obecnie koncze poziom 3. Nie pracuje w HR. Radzilbym zaczac poziom 3 a potem z certyfikatem szukac pracy jako admin jezeli nie pracujesz w HR. Potem poziom 5 i 7

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
 • Total (0)
Compare
0