Nowe odcinki podcastu „Dobra praca” – ruszył siódmy sezon cyklu tokfm.pl i OLX

Od 1 września 2021 r. na platformie tokfm.pl i w aplikacji TOK FM słuchać można odcinków siódmej już serii podcastu „Dobra praca”, przygotowanego przez redakcję we współpracy z OLX. Aż do grudnia w kolejnych 18 odcinkach wchodzących w skład projektu „Raport Praca” pojawią się kwestie związane z pracą i rozwojem osobistym. „Dobra praca” to podcast dla wszystkich zatrudnionych, szukających zatrudnienia i zatrudniających, a także pracowników działów HR i osób zainteresowanych budową ścieżki kariery.TOK FM wraz z OLX już od ponad 3 lat doradza w kwestii rozwoju zawodowego, decyzji związanych ze ścieżką kariery, a także satysfakcji z pracy. Kolejne odcinki podcastu „Dobra praca” poświęcone są m.in. analizie rynku pracy i panujących na nim trendów. Padają w nich również pytania o to, kiedy jest czas na zmianę pracy i jak się do takiej zmiany przygotować.

 

– W nowej serii poruszone zostaną tematy związane zwłaszcza z wypaleniem zawodowym i rozwojem osobistym. Słuchacze podcastu dowiedzą się m.in., jakie są prognozy dla rynku pracy na kolejny rok, na czym może polegać dialog międzypokoleniowy w firmie, a także jak rozpoznać wypalenie zawodowe i jak mu przeciwdziałać – wyjaśnia Jarosław Śliżewski, Dyrektor Obszarów Cyfrowych w Grupie Radiowej Agory.

Uzupełnieniem „Dobrej pracy” jest cykl „Dobry pracodawca” kierowany do menedżerów oraz właścicieli firm. I tym razem nie zabraknie w nim porad na temat organizacji rozwoju pracowników. Do tego publikowane będą rozmowy z ekspertami, również związane ze zmianami na rynku pracy. Wszystko pod wspólnym szyldem „Raport Praca”.

Autorką i pomysłodawczynią podcastu „Dobra praca” jest Zuzanna Piechowicz, natomiast cykl „Dobry pracodawca” tworzy Marzena Mazur; obie to dziennikarki związane z TOK FM. Serie „Dobra praca” i „Dobry pracodawca” publikowane są na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM i dostępne dla wszystkich internautów.

– Praca to nie tylko sposób na utrzymanie siebie i swojej rodziny. Chcemy zaangażować się w to, co robimy, mieć poczucie sensu naszej pracy. I budować dobre relacje ze współpracownikami i współpracowniczkami. Wierzę, że mamy wpływ na to, jak wygląda nasza praca i nasze miejsca pracy. O tym, jak z tego wpływu korzystać, rozmawiam z moimi gośćmi w podcaście „Dobra praca” – mówi autorka audycji Zuzanna Piechowicz.

– Nowy sezon cyklu „Dobra praca” tworzonego z tokfm.pl to dla nas kolejna okazja do dzielenia się wiedzą na temat rynku pracy i obserwacjami najnowszych trendów w rekrutacji. Pracodawcy stają na starcie w kolejnym wyścigu o pracowników. Będziemy konsekwentnie wspierać ich w tych staraniach, a kandydatów – w znalezieniu najlepszej dla nich oferty – mówi Joanna Święcicka, B2B marketing specialist w OLX Praca.

 

Cykl „Dobra praca” wspiera promocja na tokfm.pl i w mediach społecznościowych stacji. Dodatkowo, seria jest promowana również na wybranych platformach streamingowych.

Za towarzyszącą cyklowi ofertę partnerską odpowiada Tandem Media, broker kinowo-radiowy Agory. Partnerem cyklu „Dobra praca” od chwili jego powstania jest OLX.

Uzupełnieniem działań na tokfm.pl będzie sponsoring „Raportu Gospodarczego” w Radiu TOK FM – OLX zostanie sponsorem odcinków jednego ze sztandarowych programów ekonomicznych w TOK FM.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0