KomunikacjaWiedza

Jak człowiek do człowieka. Przykład kampanii employer brandingowej agencji Performante.

Czy łatwo jest być w pracy prawdziwym sobą? Czy wciąż musimy dzielić życie na przed i po 17:00? W najnowszej kampanii employer brandingowej agencja Performante pokazuje, że autentyczna osobowość i różnorodność to nie tylko puste słowa.  Przesłanie jest proste: bądź dumny z bycia sobą – również w pracy.

Kampania wpisuje się w coraz mocniejszy w światowym HR, ale wciąż niedoceniany nad Wisłą trend Human to Human (H2H). Jak tłumaczy specjalista ds. employer brandingu Tina Toutounchi, chodzi o partnerską komunikację. Stworzenie indywidualnej relacji, która sprawia, że pracownik – przekraczając progi biura – nie musi zakładać maski. Może otwarcie mówić o swoich zainteresowaniach, przekonaniach czy zwyczajach i cieszyć się pełną akceptacją zespołu. „Dla takiej osoby work-life balance trwa całą dobę – także w pracy, gdzie może naprawdę być z innymi ludźmi i dzielić się z nimi pasjami. W nowej kampanii employer brandingowej firma pokazuje, że przyciąga najciekawsze osobowości i pomaga im się rozwijać, tworząc w ten sposób lojalny i kreatywny zespół” – podkreśla Tina Toutounchi.

Pracownik czy ambasador? 

Dodaje, że pracownicy są przez agencję uważani za jej najlepszych ambasadorów. „Przy każdej możliwej okazji wspierają nas w nawet najbardziej szalonych działaniach employer brandingowych. Chcą przecież nie tylko współpracować z najlepszymi specjalistami na rynku, ale też budować zgrany zespół, pasujący do kultury  organizacji. Dlatego w spocie pokazali samych siebie, swoje barwne zainteresowania i pasje – czasem naprawdę zaskakujące, jak cosplay, czyli przebieranie się i wcielanie w fikcyjne postaci.” – tłumaczy. Podkreśla też, że nowi członkowie zespołu mogą liczyć na prawdziwą eksplozję różnorodności i wielokulturowości.

Co oprócz kampanii employer brandingowej?

Energetyczny spot to nie jedyne działanie employer brandingowe zrealizowane w ostatnim czasie przez agencję. Firma stworzyła także Performante University – specjalny program edukacyjny, w którym pracownicy mogą sami wybierać i realizować ciekawe kursy oraz szkolenia w najbardziej prestiżowych jednostkach na świecie, nawet takich jak uniwersytety Harvarda czy Berkeley.

 

Źródło: Performante

Performante to wywodząca się z Polski agencja digitalowa, aktywna na 130 rynkach na całym świecie. Aktualnie zatrudnia prawie 50 osób ośmiu różnych narodowości, w tym brazylijskiej, hiszpańskiej i niemieckiej. Zgodnie ze swoim manifestem – “Design, scale up, predict your future” – firma zajmuje się budowaniem kompleksowej strategii marek, projektowaniem produktów dla startupów, ich skalowaniem (scaleupy) i predykcją finansową w oparciu o zaawansowane autorskie narzędzia analityczne.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0