Wrocławskie firmy pobiegną z pomocą! 19.05.2018

Już 19 maja odbędzie się szósta edycja największej imprezy sportowej na Dolnym Śląsku i jednej z najpopularniejszych imprez sportowych dla firm w Polsce – Bieg Firmowy 2018. Gotowość do startu zgłosiło 6500 pracowników z ponad 400 firm. Cel jest jeden – pomoc 2-letniej Zuzi i 12-letniemu Michałkowi.

W sportowej rywalizacji udział wezmą 5-osobowe zespoły złożone z pracowników firm z Dolnego Śląska oraz sąsiednich województw. Każdy z uczestników będzie miał do pokonania 5-kilometrową trasę, która podobnie jak w zeszłym roku, zostanie wytyczona w kompleksie Stadionu Olimpijskiego.

Co roku wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Kolejne miejsca znikają w ekspresowym tempie, a tysiące biegaczy wspólnie tworzy tę fantastyczną, charytatywną sztafetę. Dlatego kolejny już raz zdecydowaliśmy się na zwiększenie limitu uczestników. Bardzo cieszy nas tak wysoka frekwencja, dzięki której możemy zgromadzić jeszcze więcej środków na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest – podkreśla Ewa Mróz i Prezes Fundacji Everest.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych – specjalnie z myślą o nich wystartuje Bieg Krasnala na dystansie 60 i 100 metrów. Uczestnicy oraz kibice będą mogli także skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych wspólnie ze Sponsorami i Partnerami Biegu Firmowego.

Co o 6. edycji mówią wieloletni uczestnicy wydarzenia? Start 320 naszych pracowników, którzy pobiegną zarówno we Wrocławiu jak i w Warszawie oraz zaangażowanie się w charakterze sponsora już po raz 4. pokazuje, że Bieg Firmowy stał się tradycją i jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez biegowych w 3M. Długoletnia współpraca zaowocowała w tym roku unikalnym charakterem wydarzenia – mamy przyjemność zostać pierwszym w historii Strategicznym Sponsorem Biegu Firmowego w Polsce. Nie możemy doczekać się startu w obu miastach. – mówi Ewa Jaxa-Jankowska, Specjalista ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu z 3M.

Każdy chętny może wesprzeć organizację tej ogromnej imprezy sportowej dołączając do grona Wolontariuszy Biegu Firmowego pod tym linkiem.

Sponsorami Biegu Firmowego we Wrocławiu są:

KRUK S.A. – Sponsor Główny
3M, AmRest, Credit Suisse, UTC Aerospace Systems, WABCO – Sponsorzy Strategiczni
Kaufland, Pyszne.pl – Sponsorzy Wspierający

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia www.biegfirmowy.pl oraz na profilach na FacebookuInstagramie.

Zachęcamy również do obejrzenia oficjalnej videorelacji z zeszłorocznej edycji w Wrocławiu.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0