BestJobs – kompleksowe rozwiązania w zakresie pozyskiwania kandydatów


BestJobs dostarcza Ci kompleksowych rozwiązań w zakresie pozyskiwania kandydatów

Employer Branding

Jak mówi Lisa Gansky “Marka jest głosem, produkt to tylko echo tego głosu”. Poprzez promowanie swojej marki podtrzymujemy ten głos i korzystamy z niego by przekazywać wartości organizacji. W przeszłości nie przykładano wagi do tego jak firmy były postrzegane przez potencjalnych kandydatów. Obecnie sytuacja się zmienia i wizerunek firmy jest jednym z podstawowych aspektów, które interesują osoby poszukujące nowego miejsca pracy.

BestJobs wychodzi naprzeciw tym potrzebom i wprowadza usługę Employer Branding, która pozwala Ci na łatwe rozbudowanie swojej marki pracodawcy oraz przyciąga wysoką liczbę aplikacji przy minimalnym wkładzie pracy.

Jak mogę z tego skorzystać?

Zmień swój profil pracodawcy w najlepsze źródło informacji dla potencjalnych kandydatów i korzystaj z tego innowacyjnego sposobu komunikacji z Twoją grupą docelową, przekazując informacje w formie tekstów, obrazów i plików audio-wideo.

Jakich wyników można się spodziewać?

Kandydaci zainteresowani wartościami Twojej organizacji będą aplikować bezpośrednio na Twój profil pracodawcy na BestJobs.

To jednak nie oznacza, że tradycyjne oferty pracy wkrótce znikną.

BestJobs znalazł również sposób na odnowienie tej metody rekrutacji.

Publikuj ZA DARMO

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do klasycznych ogłoszeń w platformach rekrutacyjnych. Płacisz za ogłoszenie, publikujesz je i tym samym rozpoczynasz loterię aplikacji.

Co byś powiedział, gdybyśmy dali Ci możliwość opublikowania ogłoszenia za darmo i płacenia jedynie za interesujące Cię CV?

Na rynku pracy, który znajduje się w stanie ciągłego rozwoju, platformy rekrutacyjne muszą dotrzymywać kroku wymaganiom pracodawców. Taką platformą jest BestJobs, strona umożliwiająca firmom publikację nowego typu ogłoszenia, “Publikuj ZA DARMO”.

Jak to działa?

Publikujesz ofertę pracy na czas nieokreślony, nie płacąc nic przy publikacji, i dysponujesz możliwością odblokowywania jedynie CV aplikantów, którzy odpowiadają Twoim wymaganiom. Cena rozpoczyna się od 2 Euro za CV. Płacisz jedynie za wyniki i unikasz ryzyka płacenia za ogłoszenie, które nie przyniesie Ci żadnych rezultatów.

Zamieszczenie oferty pracy na BestJobs umożliwia Ci wybranie pomiędzy dodatkowymi usługami, które ulepszają Twój proces rekrutacji. Najpopularniejsza i najskuteczniejsza wykorzystuje niekonwencjonalną metodę dotarcia do kandydatów.

Promocja oferty w mediach społecznościowych

Silna pozycja w mediach społecznościowych zwiększa Twoją widoczność i oferuje nowy sposób komunikacji z potencjalnymi kandydatami.

Nie ograniczaj swojej widoczności jedynie do użytkowników konkretnej platformy rekrutacyjnej. Na BestJobs możesz skorzystać z dodatkowej promocji w mediach społecznościowych, skupiającej się na opublikowanych przez Ciebie ogłoszeniach lub na Twoim profilu pracodawcy. Zwiększ świadomość Twojej marki wśród milionów osób codziennie korzystających z mediów społecznościowych.

 

reklama

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0