Yggdrasil Coding Challenge

Yggdrasil Polska ogłasza turniej dla programistów Java!

6. lipca o 18:00 w Browarze Lubicz rozpocznie się turniej dla programistów Java – Yggdrasil Coding Challenge. Udział w konkursie jest darmowy, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. To druga edycja konkursu organizowana przez polski oddział globalnej spółki Yggdrasil. 

Walka na kod, czyli programiści na ringu

Yggdrasil Coding Challenge to seria konkursów dla programistów, których celem jest wyłonienie najlepszego zawodnika w danej dziedzinie. W drugiej edycji wezmą udział programiści Java. Turnieje, organizowane przez Yggdrasil, to cykliczne spotkania dla środowiska IT, podczas których uczestnicy poznają temat zadań tuż przed rozpoczęciem kolejnych rund kodowania. – Formuła, którą zaproponowaliśmy, świetnie się sprawdziła podczas pierwszego wydarzenia, dlatego w czerwcu postanowiliśmy zaprosić developerów Java. To dobra okazja do integracji i sportowej rywalizacji  – wyjaśnia Krzysztof Opałka, Chief Product Officer. Dla tych, którzy jeszcze się wahają – krótkie podsumowanie pierwszej edycji na YouTube.

Kto może wziąć udział?

Wydarzenie jest otwarte zarówno dla tych, którzy chcą wziąć udział w konkursie jak i zainteresowanych samą prezentacją. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą się zarejestrować mailowo. Szczegóły w facebookowym wydarzeniu. 

O organizatorze

Yggdrasil Polska specjalizuje się w tworzeniu gier dla kasyn online. Swoje biura ma już na Malcie, w Sztokholmie i na Gibraltarze. W Krakowie rozwija się centrum technologiczne firmy, którym obecnie pracuje 80 osób. W tym roku spółka zdobyła tytuł Innowatora Roku podczas gali International Gaming Awards w Londynie. To kolejne wyróżnienie po zeszłorocznej wygranej w kategorii Gaming Software Supplier (Dostawca Oprogramowania Dla Branży Kasynowej).

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled