Piątki w poniedziałki? Tylko z PracujeBoLubię!

Już 26 czerwca na warszawskim Mordorze drużyna PracujeBoLubię będzie liczyć wszystkich tych, którzy zmierzają w poniedziałkowy poranek do pracy z uśmiechem na ustach! Przybij nam piątkę w poniedziałek i z radością zacznij nowy tydzień pracy! Punkt 8:30 wesoły team różowych koszulek prócz pozytywnych wibracji, będzie rozdawał kolorowe wlepki, które wywołają uśmiech na twarzach dosłownie każdego! Czas odczarować smutne poniedziałki – każdy z nich może być początkiem czegoś nowego i przyjemnego!

Poprzednia edycja „Piątek w poniedziałki” odbyła się w listopadzie na warszawskiej Patelni i – uwierzcie nam – było wesoło i jednocześnie pracowicie!


#pracujebolubie to serwis pozytywnej kariery, dzięki któremu chcemy pokazać Polakom jak cieszyć się z pracy. Według nas każdy zasługuje na to by lubić swoją pracę i każdy może to zrobić. Chcemy Ci w tym pomóc, dlatego Pracujebolubie to miejsce gdzie możesz:

  • sprawdzić swój poziom zadowolenia z obecnej pracy
  • otrzymać porady Ekspertów jak przejść na wyższy poziom szczęścia
  • zainspirować się historiami Bohaterów, którzy już to zrobili
  • poznać fajne miejsca, w których pracują
2 komentarze
  1. […] Piątki w poniedziałki? Tylko z Pracuje Bo Lubię! Wydarzenie na warszawskim Mordorze […]

  2. […] W tym roku Provident Polska osiągnął lepsze wyniki niż poprzednio i został wyróżniony najwyższą oceną przyznawaną w wyniku audytu. Dzięki tak wysokiej ocenie awansował z pozycji Celebryty na najwyższe miejsce przyznawane w projekcie Pracuje bo lubie Employer Branding Institute – i otrzymał tytuł Gwiazdy. To potwierdza, że Provident jako pracodawca jest silną i rozpoznawalną marką o dużej sile wpływu na obecnych pracowników, jak i kandydatów chcących odnaleźć swoje wymarzone miejsce pracy. […]

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0