HR Millenials: Zrozumieć Przyszłość, 21-22 czerwca 2017

O millenialsach, czyli o pokoleniu Y, mówi się bardzo dużo. Od dzieciństwa korzystali z zalet konsumpcyjnego stylu życia, dlatego uważa się, że millenialsi są skupieni na sobie, narcystyczni i mają poczucie, że wszystko im się należy. Czy zatem generacja Y jest wrogiem czy przyjacielem pracodawcy? Niezależnie od tego, jak odpowiemy na to pytanie, jedno jest pewne – najwyższy już czas, by zacząć traktować to pokolenie poważnie. W roku 2025 millenialsi będą stanowić lwią część wszystkich pracowników na rynku. Warto więc dowiedzieć się, kim są i w jaki sposób patrzą na rzeczywistość.

Pro Global Business, chciałoby Państwa serdecznie zaprosić na biznesowe spotkanie, które odbędzie się W dniach 21-22 czerwca w warszawskim hotelu Polonia Palace. Aż 11 wybitnych ekspertów reprezentujących największe organizacje na polskim rynku podzielą się z Państwem swoją wiedzą bazując na opracowywanych przez lata rozwiązaniach, które obecnie odnoszą wielkie sukcesy. Podczas wydarzenia wymienimy się doświadczeniem w następujących obszarach: Rekrutacja, Employer Branding, Komunikacja, Programy rozwojowe oraz Kultura Organizacyjna. Wydarzenie jest idealną okazją do skonfrontowania swoich dotychczasowych działań, zaczerpnięcia inspiracji oraz pozyskania wielu cennych biznesowych kontaktów. 

Dodatkowo po każdym wystąpieniu pozostawiamy Państwu dodatkowe 30 minut na zadawanie pytań prelegentom oraz dyskusje. Korzystając z faktu, iż na sali będzie jedynie 25 uczestników włącznie z prelegentami, uczestnictwo w spotkaniu daje możliwość zdobycia wielu cennych sprawdzonych sposobów pozwalających efektywnie zarządzać pokoleniem Millenials. Rezerwacja miejsca wynosi 2500 zł netto. Do 12.05 trwa cena promocyjna w wysokości 2000 zł netto.

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem http://progb.pl/wydarzenia/16

Serdecznie zapraszamy!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0