Konferencja HRcamp coraz bliżej!

14 września w kinie Praha po raz kolejny spotkamy się na kultowej konferencji HRcamp! Dlaczego warto tam być – powodów jest mnóstwo. Wymienimy dla Was 5 najważniejszych.

LUDZIE

Najważniejsze. W rekrutacji, jak w każdej innej branży najistotniejsze są kontakty. Na HRcamp spotkasz najważniejsze osoby z polskiego świata HR. W realu, nie w necie.

WDROŻENIA

Najlepsza teoria jest tyle warta, na ile da się ją wykorzystać w praktyce. Na HRcamp poznasz najlepsze wdrożenia Employer Brandingowe, narzędziowe i rekrutacyjne. Czysta praktyka. Tym bardziej, że Wieczorem przekujemy wiedzę w umiejętności, będzie to 5 grup warsztatowych po 30 osób. Po godzinie 18, chcemy pokazać Wam praktyczne wskazówki, które pomogą Wam w codziennych obowiązkach.

INSPIRACJA

Wyniesiesz wiele pomysłów, z naświetlonych z wielu różnych perspektyw. Zamiast abstrakcyjnego pomysłu – wyjdziesz z konferencji z propozycją rozwiązania.

TRENDY

Całodzienną dawka wiedzy, którą podzieliliśmumy na trzy bloki tematyczne: technologie, budowanie zespołów i employer branding, każdy znajdzie coś dla siebie! Nowe formaty, nowe zagadnienia, i po części nowa era, bo na HRcamp przedstawimy Wam nowe technologie, których używają HRowcy z całego świata, w ekstremalnych przypadkach pokażemy Wam, jakich narzędzi praktycy HR NIE UŻYWAJĄ i ile na tym tracą! Zamiast obowiązkowego ostatnio na konferencjach panelu dyskusyjnego zadziwimy Was formą teleturnieju…

EBstars

Świat HR-u idzie do przodu, więc i my nie stoimy w miejscu! Odświeżamy nasze kategorie i dodajemy nowe, aby absolutnie każdy znalazł tam coś dla siebie. Chcemy nagradzać nie tylko całe kampanie, ale i ciekawe akcje, które weszły w życie od 1 kwietnia 2015 do 30 czerwca 2016. Pochwal się naszemu jury, które składa się z ekspertów employer brandingu, komunikacji, PR, HR i marketingi i które spośród wszystkich zgłoszeń może wybrać właśnie Twoją firmę! Czytaj więcej… TUTAJ!

Więc na co czekasz? Przecież wiesz doskonale, jak się zapisać… REJESTRUJ SIĘ!

Mamy dla Ciebie zniżkę! To już ten czas kiedy temperatury zaczynają spadać poniżej 30 stopni Celsjusza …u nas to dopiero początek! Wpisz kod promocyjny przy rejestracji HRcamp: HRcamp30_Gdy56e i zapłać o 30% mniej!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0