[12.05.2016] Spotkanie HR-owców

hrrr

Drodzy Praktycy! Serdecznie zachęcamy do dołączenia do grona wieloletnich ekspertów podczas XII edycji wydarzenia HR’owców, która odbędzie się 12 maja 2016 roku. Szczegóły znajdziecie poniżej!
 
Spotkanie odbędzie się w cenionej od lat, przez naszych gości, kameralnej atmosferze sprzyjającej dyskusji i wymianie case studies z „pracy wziętych”. W trakcie całodniowego spotkania bez presji czasu oraz obowiązków służbowych będziecie Państwo mieli niepowtarzalną okazję wymienić się wiedzą oraz praktyką związaną z nowoczesnym podejściem do obszaru HR.
 
W sekcji poświęconej tematyce niestandardowej rekrutacji, spróbujemy znaleźć rozwiązania na to jak z sukcesem utrzymać pracowników, jak sprawić, aby w swoich organizacjach, kandydat mógł posmakować unikalnych wartości marki w kontakcie z pracodawcą. Porozmawiamy także o mentoringu, czyli opiece podczas rozwijania kompetencji, realizacji ścieżki zawodowej nad osobą szkoloną.
 
W panelu dotyczącym wynagrodzeń i systemów motywacyjnych przyjrzymy się systemowi motywacyjnemu w obszarze nowych technologii, zarządzaniu ryzykiem rotacji pracowniczej. Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie jak badać motywację w trakcie procesu rekrutacji, żeby uniknąć błędnych decyzji .
 
Zachęcamy już dziś do zgłoszenia uczestnictwa. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń! Znajdź swoją drogę do sukcesu z BMS Polska!
 

Kiedy: 12.05.2016r.
Gdzie: Hotel Sheraton, Warszawa
Więcej informacji: BMS Polska

 
Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa!
Joanna Kołodziejczyk
Project Manager
kom. 662-044-962
joanna.kolodziejczyk@bmspolska.pl

 
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0