THE GAME OF BUSINESS EVOLUTION Warsztaty liderów cyfrowej transformacji 09.08.2017

  • Tworzenie nowych biznesów w dużych firmach
  • Współpraca korporacji i startupów – jak wykorzystać zewnętrzne źródła innowacji?
  • Walka nowego ze starym – jak oduczyć organizację starych nawyków?
  • Zmiana kultury i organizacji – jak wykorzystywać gry i symulacje?

Już 9. sierpnia zapraszamy do udziału w warsztatowym spotkaniu liderów, odpowiedzialnych za zarządzanie ludźmi, strategię i rozwój biznesu.

W gronie członków zarządów i kluczowych menedżerów firm przechodzących proces cyfrowej transformacji, wspólnie rozegramy nagrodzoną przez branżę MICE grę symulacyjną Tree of Life, zaprojektowaną przez Pracownię Gier Szkoleniowych.


Eksperci z Pracowni Gier od 2004 roku wspierają firmy w Polsce i na świecie poprzez wykorzystanie gier i symulacji w budowie kultury organizacyjnej. Z Pracownią zagrało już blisko 30 000 osób. Realizacje głównie w obszarze rozwoju liderów, treningów managerskich, warsztatów dla TOP kadry oraz spotkań dla całych firm (300 – 500 osób).

Spotkanie odbędzie się w The Heart Warsaw – europejskim centrum współpracy korporacji i startupów. Na 38 piętrze Warsaw Spire, kilkadziesiąt międzynarodowych i regionalnych firm, m.in. Mastercard, Ghelamco i Samsung połączyło siły by w ramach Klubu i programów The Heart wykorzystywać startupy jako motor cyfrowej transformacji biznesu.

Agenda:

15:00 Rejestracja

15:15 PowitanieJoanna Średnicka, Tomasz Rudolf

15:20 Keynote speech: Biznesowe mocarstwa w drodze do Nowego ŚwiataTomasz Rudolf, CEO, The Heart

  • Stres Krzysztofa Kolumba – jak pewnie prowadzić organizację w nieznane?
  • Startupy jako przewodnicy po Nowym Świecie – jak wykorzystać cyfrowych tubylców i niezależnych odkrywców nowych modeli biznesowych
  • Nowe wino w starych bukłakach – miejsce nowych biznesów w starej strukturze, konflikty i walki o niepodległość
  • Załoga – rola HR w budowaniu nowych kompetencji, kultury i organizacji

15:40 – 18:40 The Tree of Life – interaktywne doświadczenie wyzwań ewolucji biznesowej

19:00 – 20:30 Doświadczenia liderów cyfrowej ewolucji

Panel dyskusyjny: 
Tomasz Józefacki, wiceprezes zarządu ds. rozwoju, Neuca
Monika Remiszewska, Group Director People & Development at Ringier Axel Springer Media AG
Joanna Średnicka, Dyrektor R&D, CEO; Pracownia Gier Szkoleniowych
Piotr Widacki, Managing Director, Head of Digital Transformation, BGŻ BNP Paribas
Moderator: Tomasz Rudolf, CEO The Heart

Roundtables: Wyzwania i dobre praktyki transformacji w korporacjach
Dyskusje i wymiana doświadczeń przy stolikach w formule UnConference.

20:30 Podsumowanie

Prelegenci

Tomasz Józefacki, Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju, NEUCA
Ukończył Wydział Marketingu i Biznesu Międzynarodowego oraz studia MBA na New York University Stern School of Business. W latach 1999-2004 związany był z The New York Times Company, gdzie odpowiadał za marketing i promocję NYTimes.com, a następnie został (2002) szefem rozwoju i strategii działów tematycznych Biznesu i Technologii portalu NYTimes.com. Od 2004 r. zajmował stanowisko Dyrektora ds. Oddziałów „Gazety Wyborczej” a następnie od 2008 r. pełnił funkcję Członka Zarządu Agory, nadzorował Segment Internet. W latach 2012 – 2015 był Prezesem Benefit Systems SA. We wrześniu 2015 roku został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu NEUCA.

Monika Remiszewska, Group Director People and Development
Od 2016 roku zarządza zasobami ludzkimi w Ringier Axel Springer Media AG w Polsce (także w Grupie Onet-RASP), na Węgrzech, Słowacji i w Serbii. Wcześniej pracowała jako partner w firmie Korn Ferry. Odpowiada za sektor technologii i mediów, m.in. zajmując się w regionie Europy Środkowej wspieraniem startupów i marek cyfrowych w obszarze e-commerce, płatności i mediów. Ma doświadczenie w pracy w działach consultingu takich firm jak PwC, IBM i Microsoft. Specjalizowała się w projektach doradczych w zakresie tworzenia i realizacji strategii, transformacji biznesowej, zarządzania kapitałem ludzkim, fuzji i przejęć, zarządzania zmianą oraz redefiniowania organizacji i procesów. Członek International Coach Federation oraz Chartered Institute of Personnel and Development.

Tomasz Rudolf, CEO The Heart
Przedsiębiorca i ekspert w zakresie tworzenia innowacyjnych modeli biznesowych. Jest jednym z wiodących ekspertów w obszarze innowacji modeli biznesowych i zwiększaniu przychodów firm. Ponad 17 lat doświadczenia w konsultingu strategicznym w Polsce, USA, Niemczech, Włoszech, Arabii Saudyjskiej i Indiach. Prowadził projekty doradcze m.in. dla 3M USA, Saudi Aramco, Aon, Arthur Andersen, Abbott, AkzoNobel, Bertelsmann, Deutsche Bank Research, Deutsche Post, Heinz Polska, Goodyear, Netia, Deutsche Telekom. Uznany przez miesięcznik BRIEF jedną z najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie. Współpracuje i doradza takim firmom jak Mastercard, Ghelamco, Alior Bank, PKO BP, Philips, Orbis, BGŻ BNP Paribas i wielu innym.

Joanna Średnicka, CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych
Przedsiębiorca i ekspert w zakresie projektowania gier oraz badań organizacji. Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Badacz kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 1000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako Wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas. Ekspert międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu.

Piotr WidackiManaging Director, Head of Digital Transformation, BGŻ BNP Paribas
Entuzjasta nowych technologii, innowator i kreator rozwiązań, który potrafi sprawić, że wizje i plany stają się rzeczywistością. Obecnie jako dyrektor zarządzający odpowiada za cyfrową transformację Banku BGŻ BNP Paribas. Organizuje i aktywnie wspiera współpracę Banku z ekosystemem innowacji i startupów. W przeszłości zaangażowany w 4 startupy z sektora bankowego – współtwórca Alior Banku i Alior Sync oraz konsultant w projektach Telenor Banka (Serbia) oraz T-Mobile Usługi Bankowe.
Specjalizuje się w obszarach: transformacja cyfrowa, innowacje, fintech, partnerstwa strategiczne, strategia cyfrowa, user experience, digital, mobile

 

Zasady uczestnictwa:

Koszt udziału bez zaproszenia to 1090 PLN – możliwość zapisu: tutaj 

Kontakt:

Dla uczestników:

MARTA ŻUCHOWSKA

Kom. +48 660 694 444
Tel. +48 22 468 85 52
Email: m.zuchowska@pracowniagier.com

Dla partnerów, sponsorów, mediów:

PATRYCJA SZCZECIŃSKA

Kom. +48 694 855 447
Tel. +48 22 468 85 52
Email: p.szczecinska@pracowniagier.com

Organizatorzy:

theheart_logo
Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0