Employer branding – zagraj z nami w sukces podczas Warszawskich Dni Rekrutacji!

cube-568191_960_720f

Już za niecały miesiąc odbędzie się konferencja Warszawskie Dni Rekrutacji organizowana przez nasz Portal. Na drugi dzień wydarzenia przygotowaliśmy coś dla entuzjastów employer brandingu i niekonwencjonalnych metod szkoleniowych. Mowa o Grze Strategicznej “Tree of Life”.
 
Dołącz do gry!
 
„Tree of Life” to gra symulacyjna stworzona przez Pracownię Gier Szkoleniowych. To idealna metoda rozwijania kompetencji poprzez dobrą zabawę. Interesuje Cię employer branding? Zagraj z nami! Zobacz, jak można wykorzystać gry w działaniach employer brandingowych.
 
Już 19 lutego nasi uczestnicy będą mogli dołączyć do gry, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego. Każdy Gracz będzie mógł przekonać się jak skutecznie zarządzać wielopoziomowym projektem i dowiedzieć się jak:
 

 • zarządzać potrzebami wielu grup
 • otworzyć się na zmianę perspektywy
 • negocjować zasoby
 • planować ich wykorzystanie.
 •  
  Czemu gra?
   

  W trakcie gry uczestnicy będą mogli wcielić się w konkretne role i przekonać się na własnej skórze jak powinna działać współpraca pomiędzy zespołami: zarówno tymi w obrębie organizacji jak i na zewnątrz firmy. Razem z nami będziecie mogli przejść przez cały proces wdrażania strategii EB i nauczyć się, jak robić to skutecznie.
   
  Wspólne granie łączy ludzi!
   
  Przekażemy Wam sporą dawkę profesjonalnej wiedzy i dobrego humoru. Tree of Life to okazja, żeby poznać bliżej osoby z branży i nawiązać ciekawe kontakty. Dodatkowo, każdy gracz otrzyma dostęp do nowego narzędzia Competence Game, którego twórcą jest Pracownia Gier Szkoleniowych – innowacyjnej metody tworzenia własnych projektów służących do diagnozy kompetencji.
   
  Zagraj z nami 19 lutego 2016 roku podczas konferencji Warszawskich Dni Rekrutacji. Zobacz na czym polegają tajniki sukcesu z zupełnie nowej perspektywy!
   
   
  Autor: Katarzyna Jaworska, HRstandard.pl
   
   
   

  Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

  Skomentuj

  Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

  Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

  Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

  Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

  Share This
  HRstandard.pl
  Login/Register access is temporary disabled
  Compare items
  • Total (0)
  Compare
  0